toyota171121

Ogłoszenia

dodaj ogłoszenie

Wyszukaj ogłoszenia

Wybrane ogłoszenie:

Praca dla ZBROJARZ/BETONIARZ/CIEŚLA - Niemcy - Prefabrykacja

Rodzaj ogłoszenia:  USŁUGI
Kategoria: PRACA
Lokalizacja: Niemcy
Dodano: 2017-11-16
Telefon: 501601571
E-mail: mateusz.piasecki@budimex.pl
Opis:
Zadania:

wykonywanie zbrojenia dla prefabrykatów żelbetowych
Wymagania:

umiejętność wiązania cęgami zbrojarskimi
Oferujemy:

stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
wysokie zarobki w euro, wypłacane terminowo
urlop wypoczynkowy płatny w euro
podatek dochodowy płacony w Niemczech (I klasa podatkowa)
pełne ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne w ZUS
dodatkowe ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków w Allianz Niemcy
Nasi pracownicy otrzymują bezpłatne:

zakwaterowanie,
wyjazd i zjazd z kontraktu,
dojazdy do pracy,
odzież roboczą,
narzędzia pracy
stałą opiekę polskojęzyczną (meldunek, lekarz, prawnik)
Ponadto pracownicy mogą otrzymać:

zwrot podatku w Niemczech
świadczenia rodzinne na dzieci (KINDERGELD) w Niemczech.

Sonda

Czy rozpocząłeś już przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia?
Tak
Nie
Posprzątałem mieszkanie
Umyłem okna
Kupiłem prezenty
Ugotowałem bigos
Jest jeszcze za wcześnie
Zrobię wszystko na ostatnią chwilę