Wyniki wyszukiwania dla frazy: partia.

Ułóż według:

Świetna seria podtrzymana. Błyskawiczne zwycięstwo Wilków Wilczyn

2020-11-15 00:51:20
Ostatnie tygodnie to pasmo zwycięstw siatkarzy LUKS-u Wilków Wilczyn, którzy plasują się na drugiej pozycji w tabeli II ligi. Tym razem podopieczni Tomasza Robaka rozbili ostatni w lidze SMS Police.

Tylko trzy sety w siatkarskich derbach. Wilki wskoczyły do czołówki

2020-10-12 17:54:48
Całkiem nieźle na początku bieżącego sezonu prezentowały się obie ekipy siatkarskie z naszego regionu, występujące w rozgrywkach II ligi. W trzeciej kolejce na parkiecie słupeckiej hali SPS Konspol podejmował LUKS Wilki Wilczyn. Dzięki zachowaniu zimnej krwi we wszystkich partiach dość pewne zwycięstwo odnieśli przyjezdni.

Wspaniały turniej konińskiego szachisty. Janek Klimkowski mistrzem Polski

2020-10-11 12:12:08
Zakończyła się właśnie Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży do lat 14 w szachach, która rozgrywana była w Puławach. Relacjonowana z dnia na dzień przez Kamila Szadkowskiego kilkudniowa batalia zakończyła się ogromnym sukcesem Janka Klimkowskiego, który został mistrzem Polski!

Niespodziewany koniec przygody. SPS odpada z Pucharu Polski

2020-10-07 20:49:31
Jako ostatni reprezentant regionu SPS Konspol Słupca uczestniczył w rozgrywkach Pucharu Polski w siatkówce. Przeciwnikiem słupczan w drugiej rundzie wstępnej był beniaminek II ligi Stalpro Błyskawica Szczecin. Drużyna ta nie była obca graczom SPS-u, którzy w trzech setach rozprawili się z ekipą z województwa zachodniopomorskiego w pierwszej kolejce ligowej.

Zmienne szczęście siatkarzy. Horror z tie-breakiem i wyszarpane trzy punkty

2020-10-06 20:43:37
Nie zabrakło emocji w meczach 2. kolejki II ligi siatkówki gr. I, w której rywalizują z powodzeniem dwa zespoły z naszego regionu. LUKS Wilki Wilczyn wywalczyły w pięciosetowym boju jeden punkt, natomiast z wyjazdu z pełną pulą wrócili siatkarze SPS-u Konspol Słupca.

28 czerwca wybierzemy prezydenta Polski. „Partia polityczna nie ma prawa, by decydować, czy wybory się odbędą i w jakim terminie”

2020-06-03 11:37:37
Tak jak to było zapowiadane od dawna, to 28 czerwca zostaną przeprowadzone wybory prezydenckie. Oficjalnie ogłosiła to dzisiaj Elżbieta Witek, marszałek Sejmu RP.

Poseł Ryszard Bartosik: Wybory korespondencyjne to działanie prodemokratyczne

2020-04-03 07:23:00
Organizowanie wyborów 10 maja, za wszelką cenę, w obliczu epidemii, oburza opozycję, ale też wielu samorządowców i mieszkańców. Słychać głosy o narażaniu zdrowia i życia Polaków. Poseł PiS-u Ryszard Bartosik twierdzi jednak, że zmiany w kodeksie wyborczym to działanie prodemokratyczne.

Wilki postawiły kropkę nad i. W play-offach zagrają najpierw z Orłem Międzyrzecz

2020-02-16 20:58:18

Druga wygrana MKS-u MOS w sezonie. Nasze koszykarki nie są już ostatnie w tabeli

2020-02-09 23:32:53
Walka do ostatnich minut i druga wygrana w sezonie. Koszykarki MKS MOS Konin pokonały dziś we własnej hali Basket 25 Bydgoszcz 97:94. Dzięki temu zwycięstwu uciekły z ostatniego miejsca w drugoligowej tabeli.

Wygrana i porażka Wilków Wilczyn w Gdańsku. To wystarczyło, aby być w play-offach

2020-01-26 19:47:02
To był gdański weekend w wykonaniu Wilków Wilczyn. Drugoligowi siatkarze z naszego powiatu rozegrali tam dwa mecze w ciągu dwóch dni. Najpierw pokonali rezerwy Trefla Gdańsk (3:1), a później przegrali z gdańskim Stoczniowcem (1:3). Jedno zwycięstwo wystarczyło Wilkom aby awansować do fazy play-off.

Wilki teoretycznie nie były słabsze, ale spotkał je najwyższy wymiar kary

2019-11-16 21:56:13
Niezwykle wyrównane dwa pierwsze sety i nieco słabsza trzecia partia w wykonaniu wilczyńskich Wilków. Wynik jednak – pozostawiający wiele do życzenia. Nasi siatkarscy drugoligowcy przegrali dziś u siebie ze Stoczniowcem Gdańsk 0:3.

Złe dobrego początki w Wilczynie. Wilki wygrywają znów we własnej hali

2019-11-10 21:38:59
Wilki Wilczyn pokonały we własnej hali rezerwy gdańskiego Trefla. Siatkarze z Trójmiasta byli lepsi tylko w jednym secie.

Lewica apeluje do wojewody: „Czekamy kiedy pan weźmie urlop na prowadzenie kampanii”

2019-09-12 14:07:53
– Obserwujemy, jak partia rządząca, czyli PiS, wykorzystuje funkcje rządowe do prowadzenia kampanii wyborczej – mówił podczas konferencji prasowej Lewicy Tadeusz Tomaszewski, startujący z jej listy w naszym okręgu wyborczym z drugiego miejsca.