Wyniki wyszukiwania dla frazy: Jan Bednarek.

Ułóż według:

Polacy odpadli z Euro już po fazie grupowej. Trzy mecze Jana Bednarka

2021-06-23 23:18:39
Po przegranej 2:3 ze Szwecją Polacy pożegnali się z Mistrzostwami Europy w piłce nożnej. Trzy mecze w pierwszym składzie naszej reprezentacji rozegrał wychowanek Sokoła Kleczew, Jan Bednarek.

„Czego Wam brakuje, abyście chętniej odwiedzili swoją strefę kibica?” – burmistrz zapytał mieszkańców

2021-06-20 12:25:37
Wczoraj wieczorem Mariusz Musiałowski, burmistrz Kleczewa odwiedził dwie strefy kibica na terenie gminy. Jedna jest w Budzisławiu Kościelnym, a druga na kleczewskiej „Malcie”.

Polacy rozpoczęli od porażki. Jan Bednarek mógł wyrównać w doliczonym czasie gry

2021-06-14 22:02:12
Choć przed pierwszym meczem Euro 2020 w wykonaniu Polaków nie było do końca pewne, czy Jan Bednarek będzie w pełni zdrowia, kleczewianin zagrał od pierwszej minuty. Niestety Polacy przegrali na inaugurację mistrzostw 1:2 ze Słowacją.

Paulo Sousa ogłosił powołania na Euro. Jan Bednarek we wstępnej kadrze

2021-05-18 08:13:12
Selekcjoner reprezentacji Polski w piłce nożnej ogłosił listę zawodników powołanych na zgrupowanie w Opalenicy, stanowiące bezpośrednie przygotowania do mistrzostw Europy. Wśród 26 piłkarzy znalazł się kleczewianin Jan Bednarek.

Znów dwóch naszych w kadrze narodowej. Jan Bednarek z asystą przy golu Grzegorza Krychowiaka

2019-11-17 15:37:59
Kibice z Konina i powiatu konińskiego znów mieli sporo powodów do dumy. Dwóch zawodników wywodzących się z klubów naszego regionu – Jan Bednarek i Krystian Bielik – po raz kolejny rozegrało pełne dziewięćdziesiąt minut w spotkaniu reprezentacji Polski.

Bednarek i Bielik z powołaniami na listopadowe mecze eliminacji do mistrzostw Europy

2019-11-04 15:09:04
Kolejne powołania dla dwóch piłkarzy z naszego miasta i regionu. Krystian Bielik i Jan Bednarek mają szansę na występ w ostatnich meczach piłkarskiej kadry narodowej w ramach eliminacji do Euro 2020.

Bielik kontuzjowany. Czy zagra dziś z Łotwą?

2019-10-10 15:41:54
Najprawdopodobniej tylko jednego piłkarza z naszego powiatu zobaczymy w dzisiejszym meczu eliminacji mistrzostw Europy.

Cały czas z Bednarkiem i Bielikiem. Polska powalczy o październikowe punkty w eliminacjach ME

2019-10-01 11:02:35
Po raz kolejny polska kadra narodowa zagra o eliminacyjne punkty z piłkarzami z naszego regionu w składzie. Powołanie na spotkania z Łotwą i Macedonią dostali: Jan Bednarek i Krystian Bielik.

Bielik i Bednarek zagrali z Austrią od pierwszej minuty. Zaliczyli dobre występy

2019-09-10 09:20:55
Znów dwóch piłkarzy z naszego regionu na boisku w meczu eliminacji mistrzostw Europy w wykonaniu piłkarskiej kadry narodowej. Tym razem zarówno Jan Bednarek, jak i Krystian Bielik, zagrali od pierwszej minuty. Polska zremisowała z Austrią 0:0.

Dobry debiut Krystiana Bielika w kadrze narodowej. „To dla mnie naprawdę bardzo ważny moment”

2019-09-06 23:19:36
Krystian Bielik zadebiutował w kadrze narodowej w meczu eliminacji mistrzostw Europy ze Słowenią (0:2). Jerzy Brzęczek wpuścił go na boisko w 70. minucie. Koninianin zagrał bez kompleksów i po końcowym gwizdku zebrał pozytywne recenzje.

Krystian Bielik po raz pierwszy powołany do seniorskiej reprezentacji Polski. Na liście Jerzego Brzęczka jest też Jan Bednarek

2019-08-27 09:39:09
Kolejny wychowanek konińskiego Górnika z powołaniem do kadry narodowej. Selekcjoner Jerzy Brzęczek wysłał zaproszenie do Krystiana Bielika.

Odebrał gratulacje od burmistrza. Jan Bednarek bramkę zadedykował dziewczynie i rodzinie (FILM)

2018-07-02 15:06:25
Jan Bednarek, zawodnik polskiej reprezentacji, zdobywca jedynej bramki podczas meczu „o honor” z Japonią, spotkał się dzisiaj z burmistrzem Kleczewa i byłym prezesem „Sokoła” Kleczew. W podziękowaniu otrzymał pamiątkowy ryngraf oraz spinki do mankietów.