Sport

Zamknij

Dodaj komentarz

Bednarek i Bielik z powołaniami na listopadowe mecze eliminacji do mistrzostw Europy

15:11, 04.11.2019 Aktualizacja: 12:43, 30.09.2025
Skomentuj Bednarek i Bielik z powołaniami na listopadowe mecze eliminacji do...

Kolejne powołania dla dwóch piłkarzy z naszego miasta i regionu. Krystian Bielik i Jan Bednarek mają szansę na występ w ostatnich meczach piłkarskiej kadry narodowej w ramach eliminacji do Euro 2020. To będą zaplanowane na 16 i 19 listopada potyczki z Izraelem i Słowenią. Wychowankowie Górnika Konin i Sokoła Kleczew znaleźli się w szerokiej, dwudziestosiedmioosobowej kadrze Jerzego Brzęczka. Występ grającego w Southampton, Jana Bednarka, jest raczej pewny. Na boiska w Jerozolimie i w Warszawie może wybiec też zawodnik Derby County, Krystian Bielik. Koninianin zebrał bardzo dobre noty po wrześniowych występach w kadrze. W październiku nie zagrał z orłem na piersi ze względu na kontuzję. Dodajmy, że Polska wywalczyła już awans na przyszłoroczne mistrzostwa Europy. Stawką ostatnich dwóch meczów będzie pierwsze miejsce w grupie eliminacyjnej. fot. Matt Watson (southamptonfc.com) oraz www.dcfc.co.uk

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przegladkoninski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%