Ułóż według:

Sokół Kleczew wymienił trenera. Czy klub zrobił to legalnie?

2020-09-02 11:47:44
Zmiana na trenerskiej ławce w Sokole Kleczew. Łukasza Cichosa zastąpił Mariusz Bekas, który był dotychczas szkoleniowcem Mieszka Gniezno. Drużyna z pierwszej stolicy Polski występuje w tej samej lidze co Sokół. Przez to, decyzja zarządu kleczewskiego klubu – budzi prawne zastrzeżenia.

W III lidze także grupa mistrzowska i spadkowa. Związek opublikował zestaw par pierwszej kolejki

2020-07-16 20:08:16
W trzeciej lidze – podobnie jak w czwartej. W połowie sezonu będzie podział na grupę mistrzowską i spadkową. To ze względu na dużą liczbę drużyn, która – z powodu pandemii koronawirusa – przystąpi do nowej edycji rozgrywek.

Ponad 20 milionów złotych dla Konina w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. Wnioskował o wyższe dofinansowanie

2020-04-16 15:11:24
Konin otrzyma ponad 20 milionów złotych dofinansowania w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na 2020 do budowy połączeń drogowych do powstającego wiaduktu Paderewskiego-Wyzwolenia. Miasto otrzyma też wsparcie do przebudowy mostu w ciągu ulicy Bernardynka w kwocie 3,7 miliona złotych.

Trzecia wygrana Startu Konin z rzędu. Nasi szczypiorniści pokazali charakter po czterdziestej minucie

2020-02-29 20:53:36
Sporo emocji i wielka radość zawodników oraz kibiców po końcowej syrenie. Piłkarze ręczni Startu Konin przegrywali dziś ze Szczypiorniakiem Gniezno już sześcioma trafieniami. W ostatnich piętnastu minutach rywalizacji dogonili rywala i wyszli na trzypunktowe prowadzenie, wygrywając ostatecznie 29:26 (11:15).

Cztery drużyny z regionu zagrają o 1/8 finału wojewódzkiego pucharu Polski. Na boiska wybiegną zawodnicy: Sokoła Kleczew, Górnika Konin i Olimpii Koło

2020-02-27 19:10:53
Piłkarze z naszego regionu wracają do gry o stawkę. Przed nimi, podczas weekendu, mecze pierwszej fazy wojewódzkiego pucharu Polski.

Zwycięstwo Startu w Lesznie. Koninianie lepsi od Realu-Astromal II

2020-02-25 20:55:55
Start Konin ma na swoim koncie drugą wygraną w rundzie rewanżowej. Nasi szczypiorniści pokonali na wyjeździe rezerwy pierwszoligowego Realu-Astromal Leszno 33:29 (15:17).

Po drugiej grze kontrolnej „biało-zielonych”. Sokół zremisował 1:1 z Mieszkiem

2020-02-02 16:32:21
Z ligowy rywalem zmierzyli się towarzysko podczas trwającego weekendu piłkarze Sokoła Kleczew. Podopieczni trenera Łukasza Cichosa zremisowali 1:1 z Mieszkiem Gniezno. Jedynego gola dla „biało-zielonych” zdobył Maciej Adamczewski.

Pierwszy sparing Sokoła Kleczew na remis. W kadrze „biało-zielonych” było osiemnastu zawodników

2020-01-26 18:05:04
Zabrakło bramek w pierwszym zimowym sparingu Sokoła Kleczew. Podopieczni trenera Łukasza Cichosa zmierzyli się w Jarocinie z tamtejszym Jarotą.

Sokół Kleczew wrócił do zajęć. Na treningu m.in.: Adamczewski, Śnieg, Majer i Sieradzki

2020-01-14 21:30:27
Osiemnastu piłkarzy wzięło udział w pierwszym po świąteczno-noworocznej przerwie treningu Sokoła Kleczew.

Pięć sparingów Sokoła Kleczew. „Biało-zieloni” wracają do treningów 13 stycznia

2020-01-03 13:34:47
Pięć meczów kontrolnych czeka kleczewskiego Sokoła przed startem rundy wiosennej trwającego sezonu. Wśród rywali są trzej przeciwnicy z ligi.

Konińscy futsaliści wygrali turniej we Wrześni. Nie mieli sobie równych

2019-12-30 16:35:26
Koniński Klub Futsalu Automobile Torino najlepszy w corocznym turnieju rozgrywanym we Wrześni. Nasi zawodnicy zanotowali komplet zwycięstw. Zgarnęli też dwie nagrody indywidualne.

Ciepłe Regaty Barbórkowe. Stu dwudziestu uczestników na jubileusz

2019-11-18 21:18:24
Stu dwudziestu uczestników i czterdzieści cztery łodzie. Za nami jubileuszowe XXV Zimowe Regaty Barbórkowe. Jak co roku, wyjątkowe zmagania żeglarskie były na Jeziorze Pątnowskim, a jachty wyruszyły z przystani Klubu Żeglarskiego przy KWB Konin.

Niemoc Sokoła trwa. To już siódmy mecz kleczewian bez wygranej

2019-11-03 18:13:39
Dobry początek i zdecydowanie mniej optymistyczna końcówka. Sokół Kleczew przegrał dziś na wyjeździe z Gwardią Koszalin 1:2 (1:1).