Start i Hagard bez punktów

2024-04-07 13:57:27

Nie był udany weekend dla szczypiornistów z naszego regionu. Zarówno zawodnikom z Konina, jak i Strzałkowa nie udało się zdobyć ligowych punktów.

Start Konin na wyjeździe mierzył się z zespołem Mazur Sierpc. Początek spotkania był dość wyrównany. Gospodarze zaczęli wychodzić na prowadzenie pod koniec pierwszej połowy. Piłkarze schodzili na przerwę przy wyniku 18:13 dla ekipy z województwa mazowieckiego. W drugiej części spotkania powiększyli swoją przewagę i gospodarze wygrali wysoko – 35:23.

Na wyjeździe grali także szczypiorniści strzałkowskiego Hagardu. Im do szczęścia wystarczyło jedno trafienie, bowiem ulegli 26:27, choć po pierwszej połowie prowadzili 16:11. Na przebieg gry w drugiej części meczu miała kontuzja Jarosława Rogalskiego i czerwona kartka dla Marcina Nowaka.