W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES. X
Żabka

Aktualności

101. urodziny mieszkanki Grzegorzewa! Samorządowcy złożyli pani Zofii najlepsze życzenia

2022-04-05 09:14:00
101. urodziny mieszkanki Grzegorzewa! Samorządowcy złożyli pani Zofii najlepsze życzenia

101. urodziny świętowała najstarsza mieszkanka gminy Grzegorzew, pani Zofia Góralska. Z tej okazji odebrała życzenia 200 lat w zdrowiu i otoczeniu najbliższych.

3 kwietnia 2022 r. w naszej gminie wyjątkowe 101. urodziny obchodziła mieszkanka Grzegorzewa Pani Zofia Góralska. Z uznaniem, podziwem i podziękowaniem patrzymy na te 101 pięknych lat życia naszej Mieszkanki. Ten piękny jubileusz to przede wszystkim święto Pani Zofii, ale również wielki zaszczyt dla naszego samorządu. Jesteśmy dumni, że w naszej gminie urodziła się i mieszka osoba, która obchodziła tak wyjątkowe urodziny. Godny podkreślenia jest fakt, że Dostojna Jubilatka jest najstarszą mieszkanką naszej gminy. Pani Zofia Góralska przez całe swoje długie życie otoczona jest szacunkiem i miłością kochającej rodziny. Szanowna Jubilatko! Gratulujemy! Życzymy, aby dalsze lata upływały Pani w spokoju i zdrowiu. 200 lat! – przekazali pani Zofii samorządowcy gminy Grzegorzew, o czym poinformowali w mediach społecznościowych.

zdj. Gmina Grzegorzew/Facebook