Sześć komitetów wyborczych zarejestrowało swoich kandydatów do sejmu w naszym okręgu (nr 37). W Koninie i okolicach natomiast tylko 2 osoby będą walczyć o mandat senatora. To Margareta Budner (Prawo i Sprawiedliwość) oraz Maciej Sytek (Koalicja Obywatelska).
W naszym okręgu wyborczym wybierzemy 9 posłów. Sześć komitetów zarejestrowało listy. To Akcja Zawiedzionych Emerytów Rencistów, Koalicja Obywatelska (Platforma Obywatelska, Nowoczesna, Inicjatywa Polska i Zieloni), Konfederacja Wolność i Niepodległość, Prawo i Sprawiedliwość, Polskie Stronnictwo Ludowe, Sojusz Lewicy Demokratycznej. Niewykluczone, że dojdą u nas jeszcze dwa zgłoszone komitety, ale jeśli w skali całego kraju zdobędą podpisy w przynajmniej połowie okręgów wyborczych.
W wyborach do senatu w okręgu nr 93 (obejmującym Konin oraz powiaty koniński, kolski, turecki) zgłoszono tylko dwoje kandydatów. Są to Margareta Budner z Prawa i Sprawiedliwości oraz Maciej Sytek, reprezentujący Koalicję Obywatelską. W okręgu nr 92 (gnieźnieński, słupecki, średzki, śremski, wrzesiński) jest czterech kandydatów. To Mirosław Piasecki (niezależny), Paweł Arndt (Koalicja Obywatelska), Michał Jurga (Konfederacja Wolność i Niepodległość) oraz Robert Gaweł (Prawo i Sprawiedliwość).
Nazwisko i imiona |
Komitet |
JANKOWSKI Zdzisław Kazimierz |
KOMITET WYBORCZY AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW |
MACIEJEWSKI Eugeniusz |
KOMITET WYBORCZY AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW |
PATERKIEWICZ Mirosław Sławomir |
KOMITET WYBORCZY AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW |
URBANOWSKA Julia |
KOMITET WYBORCZY AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW |
KRENZ Mariola Ewa |
KOMITET WYBORCZY AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW |
CIESIELSKA Milena |
KOMITET WYBORCZY AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW |
RUSIN Andrzej |
KOMITET WYBORCZY AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW |
MISIAK Danuta |
KOMITET WYBORCZY AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW |
GÓRA Mieczysław Piotr |
KOMITET WYBORCZY AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW |
ŚWIĄTEK Piotr |
KOMITET WYBORCZY AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW |
KURCZEWSKA Urszula Halina |
KOMITET WYBORCZY AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW |
DOROSZUK Agnieszka Joanna |
KOMITET WYBORCZY AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW |
HYBIAK Tomasz |
KOMITET WYBORCZY AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW |
NOWAK Tomasz Piotr |
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI |
STĘPIEŃ Miłosława Dorota |
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI |
HENNIG-KLOSKA Paulina |
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI |
MOKRACKI Artur Piotr |
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI |
NIEWIAROWSKI Ireneusz |
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI |
CIESIELSKI Grzegorz Józef |
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI |
SZURGOT Andrzej |
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI |
KUBIAK Barbara |
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI |
GAŁAN Piotr |
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI |
URBANEK Hieronim Michał |
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI |
WINIARSKA Danuta |
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI |
NISZCZAK Inez Magdalena |
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI |
KUBISIAK Piotr |
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI |
MAREK Alicja Teresa |
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI |
ŚMIGASZEWSKI Stefan Julian |
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI |
MATLEWSKA Żanetta Magdalena |
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI |
BUDZIŃSKA Mariola |
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI |
PILAK Dariusz Józef |
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI |
BRYŁKA Anna Mirosława |
KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ |
JÓŹWIAK Maciej |
KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ |
KORZENIEWSKI Eryk |
KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ |
RUSIN Paweł Rafał |
KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ |
GRONEK Przemysław Tomasz |
KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ |
JANKOWIAK Łukasz |
KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ |
WIŚNIEWSKA Karolina Zofia |
KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ |
SMOLAREK Andrzej Zbigniew |
KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ |
WIŚNIEWSKA Kinga |
KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ |
NOWICKA Jolanta Elżbieta |
KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ |
PODOLSKA Monika |
KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ |
SADZISZ Katarzyna Antonina |
KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ |
GŁOWACKA Izabela |
KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ |
RAKOWSKI Jakub Michał |
KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ |
STRZELECKI Mirosław Eugeniusz |
KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ |
PINIŃSKA Anna |
KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ |
TALENT-DOMINIAK Jakub Michał |
KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ |
ZIĘTKOWSKI Wojciech Maciej |
KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ |
HOFFMANN Zbigniew Grzegorz |
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
CZARNECKI Witold Wojciech |
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
DOLATA Zbigniew |
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
BARTOSIK Ryszard |
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
GALEMBA Leszek Ryszard |
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
OSTROWSKI Krzysztof Jan |
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
WASZKOWIAK Marek Henryk |
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
POPKOWSKI Robert Adam |
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
WOŹNIAK Anna |
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
WOJNA Paweł |
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
SZYKOWNA Anita Aldona |
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
WIŚNIEWSKA-ZABŁOCKA Małgorzata |
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
DERUCKA-KOŁATA Emilia |
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
GRABOWSKI Łukasz |
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
CICHACKA Małgorzata Marta |
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
BARTKOWIAK Jacek Dariusz |
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
MUSIAŁEK Halina |
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
ITMAN Zofia Mariola |
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
TOMCZAK Jacek Jerzy |
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
MAJDA Anna |
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
KAŹMIERCZAK Mirosława Katarzyna |
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
KOCAJ Władysław |
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
TOMICKI Marek Stanisław |
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
ŁYKOWSKI Piotr |
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
STĘPA Teodor |
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
WESOŁOWSKI Marek Kazimierz |
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
PYRZYK Michał |
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
GUZIK Paweł Jerzy |
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
ZIELIŃSKA Barbara |
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
STAJKOWSKA Izabela |
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
REMISZ Urszula Barbara |
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
CZAJKOWSKI Krzysztof Grzegorz |
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
FRANKOWSKA Bożena Alina |
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
MACIEJEWSKA Irena Elżbieta |
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
BRZOSKI Bernard Marek |
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
BERLIK Jerzy Andrzej |
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
NOWAK Paulina |
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
TOMASZEWSKI Tadeusz |
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
WNUK Andrzej Jacek |
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
NAWROCKI Ryszard Piotr |
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
GALĘBA Robert |
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
MACIEJEWSKA Joanna Maria |
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
KLECZEWSKI Paweł |
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
KUBICKA-SZTUL Krystyna |
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
JARONIEWSKA Jadwiga Elżbieta |
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
SIKORSKI Marek |
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
PAROL Kacper |
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
STAWICKI Leszek Grzegorz |
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
PRZYBYŁA Sylwia |
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
BUNALSKA Martyna |
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
BARTKOWIAK Paweł |
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
CZAPCZYK Tomasz |
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
BĄK Anna |
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
WILCZEWSKI Dariusz |
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |