Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
toyota wyprzedaz

Aktualności

Możesz zostać wolontariuszem WOŚP. Kolejny finał już 14 stycznia

2017-11-16 12:41:38

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 14 stycznia, a jego celem będzie pozyskanie środków „Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Każdy kto chciałby pomóc może zgłosić się do CKiS-DK Oskard. Poszukiwani są wolontariusze do kwestowania podczas 26. Finału.

Sztab WOŚP po raz kolejny powstał w Koninie. Koordynatorem akcji jest CKiS-DK Oskard. Szefową sztabu Justyna Kałużyńska. Współpracują przy tym wydarzeniu miasto Konin, lokalne media, organizacje pozarządowe, instytucje kultury, artyści, szkoły, sportowcy, służby, ościenne gminy.

Wielki finał zaplanowano 14 stycznia tradycyjnie w C.H. Galerii nad Jeziorem, gdzie nie zabraknie atrakcji. Będą działania kulturalne, sportowe, licytacje, koncert gwiazdy i Światełko do nieba.

Organizatorzy czekają na wolontariuszy do 1 grudnia. Zainteresowani mogą odebrać ankiety w kasie Oskardu lub pobrać na stronie www.ckis.konin.pl

Wypełnioną, podpisaną ankietę wraz z wyraźnym zdjęciem legitymacyjnym (bez okularów przeciwsłonecznych, bez czapki zasłaniającej twarz itp.) należy przynieść do kasy Oskardu do 1 grudnia. Każdy wolontariusz zostanie poinformowany o konieczności pobrania osobiście w kasie zobowiązania, które musi zostać podpisane przez wolontariusza jeśli ma skończone 18 lat, a jeśli nie, przez rodzica lub opiekuna.

Zobowiązania wydawane będą od 5 grudnia, podpisane należy dostarczyć do Oskardu do dnia 20 grudnia. Jeśli zobowiązanie nie zostanie doręczone, osoba jest skreślona z listy wolontariuszy. Sztab dysponuje ograniczoną liczba miejsc, dlatego przed złożeniem dokumentów zastanów się czy faktycznie będziesz mógł poświęcić swój czas na kwestę w dniu Finału.

Odprawa wolontariuszy, rozdawanie identyfikatorów i puszek 14 stycznia o 9.00 w CKiS-DK Oskard (kinie Oskard) przy Al. 1 Maja 7a. Finał WOŚP oraz zdawanie zebranych pieniędzy w Centrum Handlowym Galeria Nad Jeziorem.


Podziel się

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:
Sonda

Czy wiesz już jak spędzisz ferie zimowe?
Zostaję w Koninie
Wyjeżdżam w góry
Wyjeżdżam nad morze
Skorzystam z oferty miejscowych ośrodków kultury
Ferie spędzę w domu
)

Jesteśmy na: