Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
toyota wyprzedaz

Aktualności

Wsparli akcję Filipa Chajzera

2017-11-14 13:26:31
Wsparli akcję Filipa Chajzera

Kartki i prezenty, które przygotowali uczniowie, nauczyciele i dyrekcja III Liceum Ogólnokształcącego w Koninie, trafiły do 12-letniej Oliwki. Dziewczynka może pochwalić się wielkimi urodzinami. Wszystko za sprawa akcji zorganizowanej przez Filipa Chajzera.

O 12-letniej Oliwce, która ma lekkie zburzenia autystyczne, mówi cała Polska. Przypomnijmy, że dziewczynka obchodziła swoje urodziny. Niestety, nikt nie przyszedł na jej przyjęcie. Filip Chajzer, znany prezenter, postanowił więc zorganizować wielką uroczystość na cześć jubilatki, w której uczestniczyło kilka tysięcy osób. Internauci natomiast przesłali Oliwce kartki urodzinowe. W akcję włączyli się również uczniowie, nauczycieli i dyrekcja III Liceum Ogólnokształcącego w Koninie. W zaledwie 2 dni zebrali kilkadziesiąt kartek i prezentów dla dziewczynki. Wielka paczka trafiła już pocztą do 12-latki. Szkolnymi organizatorami akcji byli Dawid Gańczak z klasy 2c oraz pedagog Jolanta Krakowska.

Wsparli akcję Filipa Chajzera
Wsparli akcję Filipa Chajzera
Izabela Gorzelańczyk-Nowak

Podziel się

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:
Sonda

Czy wiesz już jak spędzisz ferie zimowe?
Zostaję w Koninie
Wyjeżdżam w góry
Wyjeżdżam nad morze
Skorzystam z oferty miejscowych ośrodków kultury
Ferie spędzę w domu
)

Jesteśmy na: