Jutro o godzinie 14.00 na placu Wolności w Koninie – pod namiotem – odbędzie się kolejna miejska wigilia dla mieszkańców. Można na nią dojechać za darmo autobusami MZK. Prezentujemy rozkład jazdy. Warto dodać, że ta świąteczna uroczystość połączona zostanie z przekazaniem 8 nowych autobusów MZK (o godzinie 13.30).
Autobus I – godz. wyjazdu 13:18, trasa przejazdu – ul. Przemysłowa
( Hortex ), 11-Listopada, Zakole, Wyszyńskiego, Aleje 1-go Maja, Dworzec PKP, Dworcowa, Grunwaldzka.
Lp |
Nazwa ulicy |
Godzina przyjazdu autobusu |
1 |
Ul. Przemysłowa (Hortex) |
13:18 |
2 |
11-Listopada ( Bazar ) |
13:20 |
3 |
Zakole |
13:23 |
4 |
Wyzwolenia |
13:27 |
5 |
Wyszyńskiego -szpital |
13:30 |
6 |
Aleje 1-go Maja |
13:33 |
7 |
Dworzec PKP |
13:36 |
8 |
Dworcowa |
13:39 |
9 |
Warszawska |
13:43 |
10 |
Grunwaldzka |
13:45 |
Autobus II – godz. wyjazdu 13:15, trasa przejazdu – ul. Poznańska
( pętla ), Spółdzielców, Kleczewska, Paderewskiego, Chopina, Kleczewska, Przeprawa, Marii Dąbrowskiej, Zagórowska, Kościuszki, Staszica, Grunwaldzka.
Lp |
Nazwa ulicy |
Godzina przyjazdu autobusu |
1 |
Ul. Poznańska ( pętla) |
13:15 |
2 |
Spółdzielców-szkoła |
13:20 |
3 |
Kleczewska |
13:24 |
4 |
Paderewskiego |
13:26 |
5 |
Chopina |
13:28 |
6 |
Kleczewska |
13:32 |
7 |
Marii Dąbrowskiej |
13:35 |
8 |
Zagórowska |
13:38 |
9 |
Kościuszki |
13:40 |
10 |
Staszica |
13:41 |
11 |
Szarych Szeregów |
13:43 |
12 |
Grunwaldzka |
13:45 |
Autobus III – godz. wyjazdu 13:34, trasa przejazdu – Topazowa, Szpitalna, Kolska, Wał Tarejwy, Grunwaldzka.
Lp |
Nazwa ulicy |
Godzina przyjazdu autobusu |
1 |
Ul. Topazowa ( pętla ) |
13:34 |
2 |
Szpitalna-szpital |
13:37 |
3 |
Kolska-szkoła |
13:40 |
4 |
Wał Tarejwy |
13:43 |
5 |
Grunwaldzka |
13:45 |
Powrót o godzinie 15:30, trasa przejazdu autobusu w kierunku odwrotnym.