Porażka Medyka w Tarnowie

2022-03-21 14:59:42

Szóstej ligowej porażki doznały piłkarki Medyka POLOmarket Konin. W sobotnim wyjazdowym spotkaniu uległy 1:2 Tarnovi Tarnowo.

Rywalki strzelanie zaczęły już w 15. minucie meczu. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka odbiła się od Gabrieli Gębicy i przelobowała bramkarkę Medyka. W drugiej połowie Katarzyna Białoszewska podwyższyła prowadzenie. Piłkarki z Konina były wstanie zdobyć tylko bramkę kontaktową. W 75. minucie, strzałem głową, piłkę do siatki posłała Karlina Miksone.

Medyk POLOmarket Konin po czternastu kolejkach zajmuje środek tabeli (6. miejsce) Ekstraligi. W sobotę (26 marca) o 13:30 u siebie zagra z obecnym liderem – UKS SMS Łódź.