Korytkowski

Mustang wygrywa na inaugurację sezonu

2021-10-16 18:57:05
KSS Mustang Konin na własnej hali pokonał 75:66 Górnika Toyotę Wałbrzych na inaugurację Polskie Ligi Koszykówki na Wózkach.

Od początku spotkanie było bardzo wyrównane. W 3 kwartcie goście wyszli na jednopunktowe prowadzenie, lecz zawodnicy Mustanga poprawili obronę i coraz częściej punktowali w ataku, co przyniosło rezultaty i na koniec 4 kwarty to Mustang okazał się dziś lepszy. Mecz zakończył się wynikiem 75-66 dla konińskiej drużyny.

- Cieszymy się, że w końcu nasza hala mogła zapełnić się kibicami. Wasze wsparcie na żywo to coś wspaniałego. Dziękujemy, że byliście razem z nami - napisał klub na swoim profilu na portalu społecznościowym.