Złote pływaczki z Konina. Iskra druga w klasyfikacji medalowej Otylia Swim Cup

2021-05-31 12:23:47

W Toruniu rozegrane zostały Zawody Pływackie Otylia Swim Cup 2021. Zawodnicy Iskry Konin zdobyli w sumie 9 medali, a 7 najcenniejszych krążków padło łupem pływaczek. Ten dorobek pozwolił zająć klubowi drugą lokatę w klasyfikacji medalowej turnieju.

Bardzo udane zawody mają za sobą pływacy Iskry Konin. W rozgrywanym w Toruniu Otylia Swim Cup 2021 Marcelina Sadłocha oraz Klaudia Borkiewicz zostały najlepszymi zawodniczkami w swoich kategoriach wiekowych. Cały zespół Iskry z dorobkiem 9 medali, w tym siedmiu złotych, jednym srebrnym i jednym brązowym został sklasyfikowany na 2. miejscu w klasyfikacji medalowej, w której uwzględnionych zostało 31 klubów.

Poniżej lista wyników wszystkich zawodników Iskry:

Klaudia Borkiewicz: 1.miejsce na 100m stylem dowolnym oraz 1.miejsce na 100m grzbietem,

Marcelina Sadłocha: 1.miejsce na 50m stylem dowolnym oraz 1.miejsce na 50m grzbietem,

Oliwia Janiak: 1.miejsce na 100m klasykiem oraz 3.miejsce na 100m stylem dowolnym,

Amelia Sadłocha: 1.miejsce na 50m klasykiem oraz 4.miejsce na 50m stylem dowolnym,

Oliwia Olkowska: 1.miejsce na 50m motylkiem oraz 5.miejsce na 50m stylem dowolnym,

Alan Bidziński: 2.miejsce na 200m stylem dowolnym,

Antonina Olkowska: 7.miejsce na 100m stylem zmiennym.