Browar od 4 stycznia 24

Czwartoligowy debiut Wilków. Porażka w historycznym meczu

2020-08-05 14:08:57
Przegraną 0:2 (0:2) zakończył się pierwszy w historii Wilków Wilczyn mecz na czwartoligowych arenach. Beniaminek z naszego regionu uległ na wyjeździe Pogoni Nowe Skalmierzyce.

Wilczyński bramkarz kapitulował dwukrotnie w trakcie kilkudziesięciu sekund. Wynik rywalizacji otworzył w 28. minucie Tomasz Kaczmarek. Po zaledwie minucie było 2:0 dla gospodarzy, za sprawą Mateusza Nogaja. – To był mecz pełen walki i mnóstwa okazji. Niestety, skuteczność po naszej stronie tym razem zawiodła. Nie pozostawiliśmy jednak meczu bez ambicji i chęci zwycięstwa – taka notka ukazała się po historycznym spotkaniu na facebookowej stronie Wilków Wilczyn. Pierwszą czwartoligową potyczkę w Wilczynie zaplanowano na najbliższą sobotę (8 sierpnia), na godz. 17.00. Tego dnia zawodnicy trenera Radosława Konieczki zmierzą się z Victorią Ostrzeszów.

Wilki Wilczyn: Jakub Strzykowski – Michał Zajączkowski, Wiktor Mochalski, Kamil Kwiatkowski, Igor Kuźniewski, Patryk Szymaniak (Adrian Górecki), Marcel Koziorowski, Krystian Robak (Łukasz Przebieracz), Mikołaj Nowakowski, Bartosz Domaniecki (Marcin Balalja), Wiktor Kacprzak (Adrian Kamiński)