Tegoroczny Dzień Dziecka odbędzie się pod hasłem
Złote lata 70. Podczas imprezy w parku, jak co roku każdy znajdzie coś dla siebie.
Pośród mnóstwa atrakcji będą na pewno: koncerty, konkursy, zabawy,
dmuchane zamki, fotobudka, malowanie buziek, kolorowe stragany, foodtrucki,
rękodzieło, chodzące maskotki i wiele, wiele innych.Rozpoczęcie gry parkowej o godz. 13.00, zakończenie
godz. 17.00.
Do parku kursować będą darmowe autobusy. Poniżej ich rozkład jazdy:
4 czerwca 2017 roku - I kurs godz. 12.00-12.40
12.00 ul. Poznańskiej (pierwszy przystanek za Rondem „Miast Partnerskich) ->
12.05 ul. Spółdzielców ->
12.10 ul. Aleje 1 Maja ->
12.15 ul. 11 Listopada ->
12.20 ul. Zakole ->
12:22 ul. Wyzwolenia ->
12.25 ul. Wyszyńskiego ->
12.27 ul. Aleje 1 Maja -> Dworzec PKP ->
12.30 ul. Dworcowa ->
12.35 ul. Warszawska ->
12.37 ul. Grunwaldzka ->
12.38 ul. Staszica ->
12.40 ul. Dmowskiego (przystanek końcowy przy Parku im. Chopina).
II kurs godz. 13.00-13.40
13.00 ul. Poznańskiej (pierwszy przystanek za Rondem „Miast Partnerskich) ->
13.05 ul. Spółdzielców ->
13.10 ul. Aleje 1 Maja ->
13.15 ul. 11 Listopada ->
13.20 ul. Zakole ->
13.22 ul. Wyzwolenia ->
13.25 ul. Wyszyńskiego ->
13.27 ul. Aleje 1 Maja ->
13.30 Dworzec PKP ->
13.35 ul. Dworcowa ->
13.37 ul. Warszawska ->
13.38 ul. Grunwaldzka ->
13.40 ul. Staszica -> ul. Dmowskiego (przystanek końcowy przy Parku im. Chopina).
I kurs około godz. 18.45
18.45 Brama główna Parku Chopina ul. Kościuszki - ul. Dmowskiego (w pobliżu Paku im. Chopina) -> ul. Marii Dąbrowskiej -> ul. Nadrzeczna -> Most Unii Europejskiej -> ul. Poznańska -> ul. Spółdzielców -> ul. Aleje 1 Maja -> Dworzec PKP –> ul. Aleje 1 Maja -> ul. 11 Listopada -> ul. Zakole -> ul. Wyzwolenia -> ul. Wyszyńskiego -> ul. Aleje 1 Maja -> ul. Dworcowa -> ul. Grunwaldzka.
II kurs około godz. 19.35
19.35 Brama główna Parku Chopina ul. Kościuszki - ul. Dmowskiego (w pobliżu Paku im. Chopina) -> ul. Marii Dąbrowskiej -> ul. Nadrzeczna -> Most Unii Europejskiej -> ul. Poznańska -> ul. Spółdzielców -> ul. Aleje 1 Maja -> Dworzec PKP –> ul. Aleje 1 Maja -> ul. 11 Listopada -> ul. Zakole -> ul. Wyzwolenia -> ul. Wyszyńskiego -> ul. Aleje 1 Maja -> ul. Dworcowa -> ul. Grunwaldzka.