W hali walczyli o puchar prezesa. Młodzi piłkarze zagrali w „Rzgów Cup”

2017-02-05 16:19:57

Drugi turniej halowy piłki nożnej z cyklu „Rzgów Cup 2017” zakończył się zwycięstwem zawodników Górnika Kłodawy. Najlepszym strzelcem okazał się Kacper Kubiak z GKS Rzgów, który zdobył 5 bramek.

W hali sportowej w Rzgowie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa GKS Rzgów. W rozgrywkach, które zorganizowano w ramach „Rzgów Cup 2017”, wzięło udział 8 drużyn. Mecze toczyły się w dwóch grupach systemem „każdym z każdym”.

Pierwsze miejsce zajął Górnik Kłodawa, a drugie – Górnik Konin. Na trzecim stopniu podium uplasowała się Warta Kramsk. Najlepszym strzelcem turnieju okrzyknięto Kacpra Kubiaka (GKS Rzgów), który strzelił 5 bramek. Bramkarzem turnieju został Mikołaj Łuc (Górnik Kłodawa), a zawodnikiem Jakub Kwiatkowski (Warta Rumin).

Nagrodami były pamiątkowe puchary, medale i dyplomy. Organizatorzy rozgrywek wręczyli także upominek w postaci czajnika bezprzewodowego pracownikom obsługi Gimnazjum w Rzgowie.