Będzie to linia dwukierunkowa. Pojedzie z Zakładowej, przez Zatorze, Niesłusz, osiedle Va, Wyszyńskiego, Aleje 1 Maja, do Dworca PKP i dalej ulicą Spółdzielców przez Chorzeń, do pętli na Poznańskiej.
Jak informuje MZK w Koninie, w kierunku Zakładowej trasa „66” będzie miała identyczny przebieg. Rozkład jazdy tej nowej linii został tak zaprojektowany, by służył uczniom konińskich szkół. – Autobusy będą kursowały po 6 razy dziennie w obu kierunkach, a godziny odjazdów zostały dostosowane do godzin rozpoczynania się i zakończenia nauki szkolnej – informuje Miejski Zakład Komunikacji w Koninie.
Rozkład jazdy „66” dostępny na stronie spółki.