Wyniki wyszukiwania dla frazy: Karbowy.

Ułóż według:

Olimpia lepsza od Górnika. Kolanie kontynuują serię z ubiegłego sezonu

2021-08-02 16:32:49
W pierwszej kolejce IV ligi gr. wielkopolskiej doszło do dwóch pojedynków derbowych w naszym regionie. W pierwszym pojedynku Wilki Wilczyn pokonały 3:2 SKP Słupca, z kolei w drugim starciu Olimpia Koło podejmowała spadkowicza z III ligi, Górnika Konin. Gospodarze potwierdzili wysoką formę, ogrywając 2:0 biało-niebieskich.

Biało-niebiescy z patentem na Unię Swarzędz. Wygrali mimo gry w osłabieniu

2021-05-23 10:04:49
Po raz drugi w tym roku Górnik Konin pokonał na wyjeździe Unię Swarzędz 0:2. Podopieczni Marcina Muzykiewicza notują najlepszą serię w tym sezonie. W trzech ostatnich spotkaniach zdobyli 7 punktów.

Wyrównane mecze trzecioligowców. Sokół i Górnik na remis

2021-05-17 14:47:46
W weekend kolejne mecze grupy spadkowej III ligi rozegrały zespoły z naszego regionu. Zarówno kleczewianie, jak i koninianie podzielili się punktami ze swoimi rywalami.

Trzecia wiosenna wygrana stała się faktem. Górnik pokonał faworyzowaną Nielbę Wągrowiec

2021-05-09 11:40:22
Biało-niebiescy zdołali się podnieć po ubiegłotygodniowym pogromie, jaki po raz kolejny zaserwowała im Jarota Jarocin. W meczu kończącym maraton spotkań domowych Górnik w końcu przełamał niemoc własnego boiska i pokonał Nielbę Wągrowiec po bardzo emocjonującym starciu.

Blisko punktu w debiucie trenera. Porażka Górnika w ostatnich minutach

2020-10-10 22:06:17
Z nowym trenerem i sporymi nadziejami na wyjazdowy mecz do Janikowa udała się ekipa Górnika Konin. Miejscowa Unia, choć ciesząca się dobrą serią w ostatnich spotkaniach, wydawała się być w zasięgu biało-niebieskich, którzy starają się wyjść z dołka. Szanse na zdobycz punktową przepadły jednak w samej końcówce meczu.

Wysoka porażka z beniaminkiem. Górnik Konin uległ Pomorzaninowi Toruń 0:3 (0:2)

2020-09-19 20:44:56
To miał być mecz na przełamanie Górnika na własnym stadionie. Choć Pomorzanin Toruń wydawał się rywalem w zasięgu koninian, to „biało-niebieskim” nie udało się strzelić rywalowi choć jednego gola. Goście cieszyli się za to z aż trzech trafień.

Jest pierwszy punkt Górnika. Koninianie mogli jednak zgarnąć pełną pulę

2020-09-06 14:55:47
Górnik Konin nareszcie zdobył pierwszy punkt w nowym sezonie drugiej grupy trzeciej ligi. Koninianie mogli jednak wygrać, bo aż do 83. minuty prowadzili u siebie z Flotą Świnoujście 1:0. Mecz zakończył się ostatecznie remisem 1:1.

Górnik wciąż nie zachwyca. „Biało-niebiescy” przegrali dziś towarzysko z KS Kutno

2020-07-18 21:29:01
Cały czas nie widać przełomu w grze przygotowującej się do nowego sezonu drużyny seniorów Górnika Konin. W dzisiejszym sparingu „biało-niebiescy” ulegli na własnym terenie trzecioligowemu beniaminkowi – KS-owi Kutno 0:3 (0:2).

„Nie mieliśmy dzisiaj szans, bo zagraliśmy najsłabszy mecz”. Górnik nie sprostał rezerwom Pogoni Szczecin

2020-07-16 22:50:41
Były lepsze momenty, ale koninianie generalnie ginęli na tle przeciwnika. Tak wyglądał letni sparing „biało-niebieskich” z rezerwami ekstraklasowej Pogoni Szczecin. Koninianie przegrali na własnym terenie 0:3 (0:2). Zdaniem trenera Sławomira Suchomskiego była to najsłabsza gra kontrolna Górnika w trakcie trwającego okresu przygotowawczego.

Gol Karbowego z wolnego. Górnik pokonał Kujawiankę 2:1 (1:0)

2020-07-12 16:05:10
Drugi zwycięski sparing w przerwie letniej 2020 mają za sobą trzecioligowi piłkarze Górnika Konin. Zawodnicy trenera Sławomira Suchomskiego pokonali na stadionie miejskim przy ul. Dmowskiego czwartoligową Kujawiankę Izbica Kujawska.

„Powoli klaruje się trzon drużyny”. Górnik Konin wygrał dziś towarzysko z LKS-em Gołuchów

2020-07-04 15:43:34
W swym drugim letnim sparingu Górnik Konin pokonał 3:2 (1:2) czwartoligowy LKS Gołuchów. Podczas spotkania trener Sławomir Suchomski miał okazję do przetestowania kolejnych potencjalnych wzmocnień.

Górnik Konin wrócił do treningów. Na pierwszych zajęciach zameldowało się dwudziestu piłkarzy

2020-06-16 16:26:14
Trzecioligowi seniorzy Górnika Konin wrócili po długiej przerwie do treningów. Okres przygotowawczy rozpoczęli od zajęć na stadionie im. Mariana Paska przy ul. Dmowskiego.

Kierownik elitarnego wydziału w magistracie zmienia pracę?

2019-11-05 10:15:15
Wygląda na to, że Wydział Obsługi Inwestora Urzędu Miejskiego w Koninie będzie miał nowego kierownika. Obecny, Roman Karbowy, złożył wypowiedzenie, co potwierdził nam Paweł Adamów, zastępca prezydenta Konina.

Wysoka wygrana Górnika z LKS-em Gołuchów. Trzy bramki Kalinowskiego w trzy minuty

2019-07-20 19:29:19
Sparingiem z czwartoligowym LKS-em Gołuchów zakończyli obóz dochodzeniowy piłkarze konińskiego Górnika. Biało-niebiescy wygrali 5:2 (1:1). Trzy bramki zdobył w końcówce rywalizacji Dawid Kalinowski.

Zagrały dwie jedenastki. Górnik wygrał z MKS-em Kutno 2:0 (1:0)

2019-07-18 10:37:58
Drugie sparingowe zwycięstwo w letnim okresie przygotowawczym ma na swoim koncie Górnik Konin. Biało-niebiescy pokonali tym razem 2:0 (1:0) czwartoligowy MKS Kutno. Trener konińskiej drużyny wymienił w przerwie całą jedenastkę.

W najbliższych 2 latach w Koninie około 400 nowych miejsc pracy?

2019-07-17 14:46:05
– Do 2020 roku firmy, które zdecydowały się prowadzić swoją działalność w Koninie, zainwestują około 45 milionów złotych i utworzą 180 miejsc pracy – zapowiedział prezydent Piotr Korytkowski podczas wczorajszej konferencji. Nie wliczył w to brytyjskiej firmy Johnson Matthey oraz zapowiadanych inwestycji Impexmetalu, a to też kolejne środki do budżetu miasta i miejsca pracy.