Jobs First

Tym razem bez wygranej

2023-02-14 11:56:31

Sporo emocji przyniosło sobotnie starcie SPS Słupca z Orłem Międzyrzecz. Słupczanie ulegli przed własną publicznością 2:3 w setach. Z Kolei Wilki Wilczyn w ten weekend znów pauzowały.

W Słupcy mierzyły się zespoły, które sąsiadują ze sobą w tabeli. Wyżej byli goście. Pierwszy set należał do nich. Wygrali go 25:27. W dwóch kolejnych partiach górą byli gospodarze ze Słupcy. Siatkarze SPSu skutecznie grali w ataku i bloku.

Podopieczni Tomasza Robaka nie potrafili jednak postawić kropki nad i. Nie udało im się wygrać czwartego seta i potrzebny był tie-break. Piąty set był bardzo wyrównany. Po emocjonującej końcówce górą okazali się siatkarze zespołu przyjezdnego.

W ten weekend miały grać także Wilki, jednak ostatecznie ich mecz przełożono na 4 marca.