Dobra passa konińskich koszykarek

2023-02-10 11:27:54

Drugi wygrany mecz z rzędu mają za sobą zawodniczki MKS MOS Konin. Ostatnio na wyjeździe wygrały z WSTK Wschowa 57:75.

Po rundzie zasadniczej przyszła pora na drugi etap rozgrywek koszykarskiej II ligi kobiet. W niej nie najgorzej radzi sobie MKS MOS. Koninianki wygrały drugi mecz z rzędu. Ich rywalem był zespół. WSTK Wschowa. Pierwsza kwarta była bardzo wyrównana i zakończyła się remisem 18:18. W drugiej inicjatywę przejęły przyjezdne, które wygrały 10:27. W trzeciej części spotkania minimalne były lepsze koszykarki ze Wschowy. Ostatnią kwartę ponownie wygrały koninianki. Całe spotkanie zakończyło się wynikiem 57:75 dla gości.

MKS MOS Konin zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli drużyn z dołu tabeli. Teraz podopieczne Jakuba Górnego pojadą do Szczecina, gdzie zmierzą się z tamtejszym Ogniwo.