Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
toyota wyprzedaz

Aktualności

Teatr Ba-Q „Całe życie w dresach”

2017-05-11 12:46:31
Teatr Ba-Q „Całe życie w dresach”

We czwartek, 25 maja o godzinie 19.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie odbędzie się spektakl „Całe życie w dresach”. To próba opowiedzenia o doświadczeniu bycia matką niepełnosprawnego dziecka. Justyna Tomczak-Boczko opiekę nad synem traktuje jako sztukę życia, w której poczucie humoru jest niezbędne. Bo jej życie nie jest ani tak smutne, ani tak przerażające, jak by się mogło wydawać. Być może dlatego czasem słyszy od znajomych: „Justyna, ty w ogóle nie wyglądasz na matkę niepełnosprawnego dziecka”. Podczas spektaklu, grając samą siebie, opowiada o swoim życiu z dużym dystansem i zaskakującą dawką czarnego humoru.

Tekst: Justyna Tomczak-Boczko, reżyseria: Przemek Prasnowski, scenariusz: Justyna Tomczak-Boczko, Przemek Prasnowski, obsada: Justyna Tomczak-Boczko, muzyka: Maciej Kuśnierz, kostiumy: Dorota Słomczyńska, wizualizacje: Hacen Sahraoui, ruch sceniczny: Adrian Rzetelski.

Czas trwania: 50 min.

Produkcja: Fundacja Barak Kultury

Teatr Ba–Q to grupa związana z Fundacją Barak Kultury powstała w 2009 roku. Połączyła swoimi realizacjami wiele artystycznych osobowości. Z Ba-Q współpracowali m. in. scenograf Piotr Tetlak, kompozytor Rafał Zapała, aktorzy: Małgorzata Walas-Antoniello i Hacen Sahraoui. Liderem Ba-Q jest Przemek Prasnowski aktor, reżyser i scenarzysta przez wiele lat związany z Teatrem Strefa Ciszy.

Teatr Ba-Q „Całe życie w dresach”
Teatr Ba-Q „Całe życie w dresach”
Olga Boksa

Podziel się

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:
Sonda

Czy rozpocząłeś już prace na działce, w ogródku lub na balkonie?
Tak
Nie
Dopiero kupuję nasiona i sadzonki
Nie mam na to czasu
Jest jeszcze za wcześnie
Mam już wszystko uporządkowane
)

Jesteśmy na: