Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
toyota wyprzedaz

Aktualności

„Nie uważamy, że Józef Nowicki jest najlepszym kandydatem na prezydenta Konina”

2018-02-20 13:28:05
 „Nie uważamy, że Józef Nowicki jest najlepszym kandydatem na prezydenta Konina”

– Nie uważamy, że Józef Nowicki jest najlepszym kandydatem na prezydenta Konina i zdania w tej kwestii nie zmienimy – mówi Paulina Hennig-Kloska, posłanka Nowoczesnej. – Personalnie oczekujemy zmiany w magistracie!

Jak stwierdza posłanka Nowoczesnej, darzy ona sympatią Józefa Nowickiego. – Moja ocena działalności urzędu nie ma nic wspólnego z osobistą oceną pana prezydenta. Nowoczesna uważa, że Konin wymaga zmian i niezmiennie będziemy to mówić – mówi Paulina Hennig-Kloska. – Niewykorzystane szanse na rozwój, ale również błędne decyzje podejmowane przez urząd, doprowadziły do tego, że oczekujemy zmiany i wyłącznie pod taką zmianą, jeżeli koalicja wypracuje chęć zmiany i będzie o nią walczyła, będziemy się w stanie podpisać i wspólnie pójść z innymi ugrupowaniami czy lokalnymi stowarzyszeniami do wyborów.

Rozmowy w sprawie kandydata na prezydenta trwają i są dość zaawansowane, jak usłyszeliśmy. – Ale nie będziemy samodzielnie zdradzać szczegółów przed kamerami, bo takie rozmowy wolą ciszę. Wyborcy w Koninie niebawem poznają szczegóły. Pracujemy faktycznie, by wypracować porozumienie koalicyjne i pójść z innymi stowarzyszeniami lokalnymi czy też partiami do wyborów – dodaje posłanka Nowoczesnej. – To porozumienie musi przynieść zmianę, być obietnicą takiej zmiany. Jeśli nie, będziemy startowali sami przedstawiając, myślę, godnego kandydata na prezydenta.

A gdyby ze strony konińskiej Platformy Obywatelskiej, która obecnie współrządzi z Józefem Nowickim w mieście, padła propozycja, że to on jest najlepszym wspólnym kandydatem na prezydenta, który mógłby wygrać z osobą z PiS, co zrobiłaby Nowoczesna? – Nie uważamy, że Józef Nowicki jest najlepszym kandydatem na prezydenta Konina i zdania w tej kwestii nie zmienimy – dodaje Paulina Hennig-Kloska.

Marcin Szafrański

Podziel się

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:
Sonda

W jaki sposób chronisz się przed grypą?
Unikam miejsc publicznych
Zażywam profilaktycznie leki
Jem czosnek
Piję herbatę z cytryną, miodem i imbirem
Zaszczepiłem się przeciw grypie
Odpowiednio się ubieram
)

Jesteśmy na: