Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
gok brzeźno

Sport

Pokazy karate i mecze piłkarskie. Sportowcy będą wspierać „Długiego”

2017-01-18 08:38:56
Pokazy karate i mecze piłkarskie. Sportowcy będą wspierać „Długiego”

Pokazy karate i mecze piłkarskie. Tak będzie wyglądała charytatywna impreza sportowa „Sportowcy dla Długiego”, która w najbliższą sobotę (21 stycznia) odbędzie się w konińskiej hali „Rondo”. Podczas wydarzenia zbierane będą pieniądze dla „Długiego”, czyli konińskiego sportowca i działacza społecznego, Andrzeja Dyki. Były koszykarz i założyciel konińskiej sekcji karate kyokushinkai zachorował na stwardnienie zanikowe boczne. Choroba prowadzi do śmierci. Jej postęp może spowolnić terapia komórkami macierzystymi, która nie jest tania. Jeden zabieg to koszt ok. 50 tysięcy złotych.

W najbliższą sobotę w hali „Rondo” będzie można zobaczyć pokazy siły i wytrzymałości w wykonaniu Regionalnego Klubu Kyokushin Karate-Do Konin oraz Konińskiego Klubu Sportowego Centrum „Oyama” Karate. Poza tym będzie mecz II ligi futsalu pomiędzy KKF Automobile Torino Konin a City Zen Poznań i towarzyski futsalowy mecz pań. Mistrzynie Polski, „Medyk POLOmarket” Konin zmierzą się z byłymi zawodniczkami tego klubu. Początek imprezy „Sportowcy dla Długiego” w hali „Rondo” w tę sobotę (21 stycznia) o godz. 17.00.

Mateusz Krzesiński


Podziel się

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:
Sonda

Czy planujesz bawić się na balach w czasie karnawału?
Tak
Nie
Jeszcze nie wiem jak spędzę karnawał
Zamierzam przynajmniej raz wyjść na zabawę karnawałową
Zawsze w karnawale idę na bal
Nie świętuję tego czasu
)

Jesteśmy na: