Browar od 4 stycznia 24

Siatkarski horror w Rzgowie. Wygrana Orła Osiecza po tie-breaku

2017-11-26 22:18:34

Kolejne zwycięstwo zanotowali trzecioligowi siatkarze Orła Reklamowy Gadżet Osiecza. Po zaciętym boju pokonali na własnym terenie UKS 9 Leszno 3:2. W pierwszym secie lepsi byli goście, którzy wygrali 25:23. Także druga partia należała do rywali Orła. Siatkarze z naszego powiatu zdobyli wtedy osiemnaście oczek. Punktem zwrotnym pojedynku była końcówka trzeciego seta, którą Orzeł wygrał na przewagi do 31 punktów. W secie numer cztery było już zdecydowanie łatwiej – zawodnicy z Osieczy zwyciężyli do 17. O losach rywalizacji zadecydował tie-break zakończony wynikiem 17:15 na korzyść Orła. Dzięki wygranej trzecioligowcy z Osieczy umocnili się na pozycji wicelidera. Spotkanie z UKS 9 Leszno było ostatnim starciem Orła w pierwszej rundzie. Zmagania rundy rewanżowej siatkarze z gminy Rzgów rozpoczną w najbliższą sobotę, 2 grudnia. Tego dnia powalczą o punkty na wyjeździe z Salosem SL Ostrów Wielkopolski.