Wilczynianie wygrywają w Grudziądzu. Wilki pokonały dotychczasowego lidera II ligi

2017-11-19 20:14:26

Po dwóch porażkach jest zwycięstwo! Wilki Wilczyn wygrały na wyjeździe z dotychczasowym liderem pierwszej grupy II ligi – Stalą Grudziądz 3:1.

Potyczka z grudziądzką drużyną była dla Wilków drugim meczem wyjazdowym w bieżącym sezonie. W rywalizację weszli lepiej siatkarze z naszego powiatu. W pierwszym secie Wilki pozwoliły ugrać Stali tylko dziewiętnaście oczek. W drugiej partii spotkania gospodarze odrobili stratę, zwyciężając do piętnastu. Sety numer trzy i cztery należały zdecydowanie do zawodników Tomasza Robaka. Stal zanotowała w nich zaledwie po 12 oczek. Dzięki zwycięstwu „na przełamanie” Wilki z jedenastoma punktami na koncie awansowały na czwartą lokatę w tabeli. W najbliższą sobotę (25 listopada) siatkarscy drugoligowcy z Wilczyna zagrają na wyjeździe z Trójką Nakło.