Sokół wygrywa, Górnik remisuje. Po piłkarskim weekendzie trzecio- i czwartoligowców

2017-10-29 18:38:48

Drużyna z Kleczewa pokonała przed własną publicznością 2:1 (1:0) rezerwy szczecińskiej Pogoni. Zawodnicy trenera Tomasza Bekasa wyszli na prowadzenie w 22. minucie. Wtedy, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, piłkę do własnej siatki wbił Patryk Adamczuk. Drugą bramkę dla Sokoła zdobył Joshua Balogun, który chcąc dograć piłkę w pole karne – przelobował szczecińskiego bramkarza. Wynik rywalizacji ustalił w 90. minucie Hubert Matynia. Drugi z naszych trzecioligowców – Górnik Konin – podzielił się na wyjeździe punktami z Energetykiem Gryfino. Jako pierwsi z gola cieszyli się koninianie. W 35. minucie bramkę z rzutu karnego zdobył Krystian Sobieraj. Do pierwszego zwycięstwa w sezonie Górnikowi zabrakło zaledwie kilku minut. Gol na 1:1 padł w 85. minucie za sprawą Konrada Prawuckiego. W czwartej lidze SKP Słupca pokonał u siebie 3:1 Odolanovię Odolanów, po bramkach: Piotra Głowali, Jacka Mikołajczyka i Marcela Koziorowskiego. Tur Turek z kolei zremisował na wyjeździe 2:2 z Victorią Ostrzeszów (gole dla Tura: Michał Ignaczak i Bartosz Grabowski).