Zwycięstwo Sokoła przed ligą

2017-07-30 11:38:25

W ostatnim meczu kontrolnym przed inauguracją III ligi Sokół Kleczew pokonał u siebie Pogoń Mogilno 5:0. Przypomnijmy, że kluczewianie rozpoczną walkę o punkty już 5 sierpnia.

Kibice, którzy zdecydowali się obejrzeć ostatni sparing Sokoła w końcu doczekali się sporej liczby bramek. Już w 14. minucie na listę strzelców wpisał się Tomasz Koziorowski. W 37. minucie powinno być 2:0, ale świetną okazję zmarnował Filip Brzostowski. Pięć minut przed przerwą gospodarze prowadzili już dwiema bramkami. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramkarza z Mogilna pokonał Mikołaj Pingot.

Po zmianie stron w sytuacji sam na sam znalazł się Jan Paczyński. Piłkarz z Kleczewa zauważył na dobrej pozycji Filipa Brzostowskiego, a ten podwyższył wynika na 3:0. Potem na listę strzelców wpisał się Jakub Groszkowski, a wynik spotkania ustalił Wojciech Antczak.

Sokół Kleczew: Adrian Szady (46’ Hubert Świtalski) – Bartosz Andrzejewski (46’ Michał Kozajda), Mateusz Majewski, Mikołaj Pingot (46’ Robert Jędras), Tomasz Koziorowski (55’ Marcel Koziorowski), Filip Brzostowski, Sebastian Śmiałek (60’ Antczak), Wojciech Antczak (46’ Jakub Groszkowski), Joshua Kayode Balogun (46’ Jakub Antosik), Jan Paczyński (65’ Joshua Kayode Balogun), Łukasz Cichos (55’ Michał Wolinowski).