Górnik bliski sensacji w Gdyni. Sokół Kleczew przegrywa z niżej notowaną Polonią

2017-04-12 23:00:28

Za nami piłkarska środa trzecioligowców. Nasze drużyny zarobiły dziś tylko jeden punkt. Remisem zakończyło się wyjazdowe spotkanie Górnika Konin. Biało-niebiescy bliscy byli sprawienia sensacji w Gdyni. Koninianie doskonale radzili sobie z drużyną z ligowej czołówki – tamtejszym Bałtykiem. Po 50 minutach gry Górnik prowadził już 2:0. Wynik rywalizacji otworzył w 29. minucie Aleks Sieradzki. Pięć minut po zmianie stron na 2:0 podwyższył Maciej Adamczewski. Po 12. minutach gola strzelił Tomasz Bejuk, a jeden punkt uratował gdynianom Piotr Ruszkul. Gorzej poszło dziś Sokołowi Kleczew. Podopieczni trenera Marcina Woźniaka przegrali 0:2 z Polonią Środa Wielkopolska. Kleczewianie przeważali na boisku, ale gole strzelali tylko poloniści, a konkretnie: Krystian Pawlak i Jakub Solarek.