Jobs First

Polonia Golina remisuje u siebie z Polaninem Strzałkowo

2023-03-27 13:50:37

Sporo emocji przyniosło spotkanie pomiędzy Polonią Golina a Polaninem Strzałkowo.

Mecz można było uznać za małe derby, bowiem oba kluby dzieli niecałe 20 minut drogi. Również mała odległość dzieli oba zespoły w tabeli. O punkt wyżej jest drużyna z Goliny, która była gospodarzem sobotniego spotkania. Wynik otworzyli goście. Prowadzenie Polaninowi dał Oskar Pietrzak. Jeszcze przed przerwą gospodarze zdołali wyrównać za sprawą Przemysława Skibiszewskiego.

Druga połowa była również wyrównana. Na początku sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy. Na medal spisał się nowy nabytek Polanina - Maciej Przygoda, który obronił jedenastkę. Kilka minut później Polonia jednak dopięła swego i wyszła na prowadzenie. Na 2:1 strzelił Łukasz Pietrzak. W końcówce goście zdołali wyrównać Punkt Polaninowi uratował Michał Lorencki.