Bielik zagrał ponad 60 minut, Bednarek nadal bez występu na mundialu. Polska zagra w 1/8 finału MŚ

2022-12-01 14:14:08

Ostatni mecz biało-czerwonych nie należał do udanych. Polacy swój ostatni mecz grupowy przegrali 0:2 z jednym z kandydatów do złotego medalu. Mimo porażki z Argentyną, podopieczni Czesława Michniewicza awansowali do 1/8 finału mistrzostw Świata.

Krystian Bielik w starciu z ekipą Leo Messiego wystąpił od pierwszych minut. W 62. minucie zmienił go Damian Szymański. Na katarskich boiskach nadal nie pojawił się Jan Bednarek.

W niedzielę Polacy zmierzą się z Francją. Początek spotkania o godz. 16:00.