Na zwycięstwo muszą jeszcze poczekać

2021-10-26 19:13:26

Koszykarki MKS MOS Konin wysoko przegrały na własnym parkiecie z Liderem Swarzędz.

W grze koninianek brakowało skuteczności. Miały też mało zbiórek w obronie. W pierwszej kwarcie grały dość nerwowo, co wykorzystały rywalki ze Swarzędza. - Ośmiominutowy zastój w ataku na przełomie pierwszej i drugiej kwarty, gdzie nie mogliśmy zdobyć punktów, a rywal odpowiedział piętnastoma - ustawił mecz – komentuje zespół.

- Myślę, że nie zagrałyśmy tego meczu źle, wydaje mi się, że był lepszy niż tydzień temu. Widoczne było, że brakowało nam zbiórki i musimy to poprawić, ale dałyśmy z siebie tyle, ile mogłyśmy. Będziemy dalej pracować nad sobą i naszymi mankamentami. Mam nadzieję, że następny mecz będzie lepszy w naszym wykonaniu - powiedziała Ola Oleszkiewicz.

Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem 71:49 (11:24, 7:12, 15:17, 16:18) drużyny przyjezdnej.