Radunia Stężyca przerwała dobrą passę Sokoła w Kleczewie. Biało-zieloni pokonani przed własną publicznością

2019-09-01 15:28:16

Sokół Kleczew przegrał po ośmiu meczach bez porażki na własnym stadionie. Podopieczni trenera Łukasza Cichosa ulegli 0:2 (0:1) Raduni Stężyca.

Spotkanie mogło rozpocząć się po myśli gospodarzy. W ósmej minucie, po strzale Sebastiana Śmiałka, piłka odbiła się od poprzeczki bramki Raduni. Po chwili ten sam zawodnik Sokoła popełnił błąd w defensywie. To potknięcie wykorzystał Radosław Stępień. Pomocnik gości minął jeszcze jednego zawodnika Sokoła i nie dał szans Hubertowi Świtalskiemu. Drugiego gola Radunia strzeliła w końcówce rywalizacji. Trzy minuty przed upływem podstawowego czasu gry bramkarz Sokoła został pokonany po strzale z dystansu przez Filipa Burkhardta.

Po meczu 6. kolejki Sokół Kleczew, z dziesięcioma punktami na koncie, plasuje się na ósmej lokacie tabeli drugiej grupy III ligi. W następnej serii spotkań „biało-zieloni” zmierzą się na wyjeździe z Polonią Środa Wielkopolska (niedziela, 8 września, godz. 16.00).

Sokół Kleczew: Hubert Świtalski – Michał Kozajda (‘86 Szymon Szczęsny), Sebastian Śmiałek, Jakub Banach, Wiktor Patrzykąt, Tomasz Kowalczuk, Michał Wolinowski, Dominik Drzewiecki, Norbert Grzelak (‘83 Tomasz Koziorowski), Jakub Dębowski (‘74 Filip Brzostowski), Paweł Piceluk

źródło: sokol.kleczew.pl