W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES. X
paribas

Aktualności


Dzień Dziecka w parku im. Chopina. Można tam dojechać darmowym autobusem

2017-05-29 13:47:09
Dzień Dziecka w parku im. Chopina. Można tam dojechać darmowym autobusem

Tegoroczny Dzień Dziecka odbędzie się pod hasłem Złote lata 70. Podczas imprezy w parku, jak co roku każdy znajdzie coś dla siebie. Pośród mnóstwa atrakcji będą na pewno: koncerty, konkursy, zabawy, dmuchane zamki, fotobudka, malowanie buziek, kolorowe stragany, foodtrucki, rękodzieło, chodzące maskotki i wiele, wiele innych.Rozpoczęcie gry parkowej o godz. 13.00, zakończenie godz. 17.00.

Do parku kursować będą darmowe autobusy. Poniżej ich rozkład jazdy:

4 czerwca 2017 roku - I kurs godz. 12.00-12.40

12.00 ul. Poznańskiej (pierwszy przystanek za Rondem „Miast Partnerskich) ->

12.05 ul. Spółdzielców ->

12.10 ul. Aleje 1 Maja ->

12.15 ul. 11 Listopada ->

12.20 ul. Zakole ->

12:22 ul. Wyzwolenia ->

12.25 ul. Wyszyńskiego ->

12.27 ul. Aleje 1 Maja -> Dworzec PKP ->

12.30 ul. Dworcowa ->

12.35 ul. Warszawska ->

12.37 ul. Grunwaldzka ->

12.38 ul. Staszica ->

12.40 ul. Dmowskiego (przystanek końcowy przy Parku im. Chopina).

II kurs godz. 13.00-13.40

13.00 ul. Poznańskiej (pierwszy przystanek za Rondem „Miast Partnerskich) ->

13.05 ul. Spółdzielców ->

13.10 ul. Aleje 1 Maja ->

13.15 ul. 11 Listopada ->

13.20 ul. Zakole ->

13.22 ul. Wyzwolenia ->

13.25 ul. Wyszyńskiego ->

13.27 ul. Aleje 1 Maja ->

13.30 Dworzec PKP ->

13.35 ul. Dworcowa ->

13.37 ul. Warszawska ->

13.38 ul. Grunwaldzka ->

13.40 ul. Staszica -> ul. Dmowskiego (przystanek końcowy przy Parku im. Chopina).

I kurs około godz. 18.45

18.45 Brama główna Parku Chopina ul. Kościuszki - ul. Dmowskiego (w pobliżu Paku im. Chopina) -> ul. Marii Dąbrowskiej -> ul. Nadrzeczna -> Most Unii Europejskiej -> ul. Poznańska -> ul. Spółdzielców -> ul. Aleje 1 Maja -> Dworzec PKP –> ul. Aleje 1 Maja -> ul. 11 Listopada -> ul. Zakole -> ul. Wyzwolenia -> ul. Wyszyńskiego -> ul. Aleje 1 Maja -> ul. Dworcowa -> ul. Grunwaldzka.

II kurs około godz. 19.35

19.35 Brama główna Parku Chopina ul. Kościuszki - ul. Dmowskiego (w pobliżu Paku im. Chopina) -> ul. Marii Dąbrowskiej -> ul. Nadrzeczna -> Most Unii Europejskiej -> ul. Poznańska -> ul. Spółdzielców -> ul. Aleje 1 Maja -> Dworzec PKP –> ul. Aleje 1 Maja -> ul. 11 Listopada -> ul. Zakole -> ul. Wyzwolenia -> ul. Wyszyńskiego -> ul. Aleje 1 Maja -> ul. Dworcowa -> ul. Grunwaldzka.

Dzień Dziecka w parku im. Chopina. Można tam dojechać darmowym autobusem
Dzień Dziecka w parku im. Chopina. Można tam dojechać darmowym autobusem
Olga Boksa

Podziel się

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:





Jesteśmy na: