Centrum Kultury i Sztuki zaprasza na szkolenie:
Wyobraźcie sobie taką sytuację: pracujemy od poniedziałku do piątku, a w weekend też musimy pracować – eventy, zaległości, chęć, aby wszystko było idealne… Po takim tygodniu czujemy zmęczenie, niechęć, a być może zauważamy pierwsze objawy wypalenia. Nasze otoczenie, nasz zespół także to odczuwają. Znacie to? Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach!
Prowadzący o szkoleniu:
Podczas warsztatów będziemy wykorzystywać kreatywną nudę jako narzędzie radzenia sobie ze stresem i wypaleniem. Zachęcę Was do pobudzania kreatywności w nowych zadaniach lub w tych starych, które nas bardzo męczą. Poszukamy dziurek, przez które uchodzi nasza energia. Odkryjemy ukryte pokłady energii, nauczymy się metod stymulowania skupienia oraz znajdziemy chwilę ciepła i miłości dla siebie.
Będziemy pracować z zadaniami improwizacyjnymi, grami, różnymi technikami relaksacji oraz treningiem skupienia. Postaramy się kreatywnie ponudzić, znaleźć czas i przestrzeń dla siebie, swoich pragnień i emocji.
Dlaczego warto?
· Odzyskasz energię i skupienie, dzięki kreatywnym technikom radzenia sobie ze stresem i wypaleniem.
· Otworzysz się na nowe pomysłypoprzez ćwiczenia improwizacyjne, stymulujące kreatywność.
· Znajdziesz czas dla siebie, ucząc się metod relaksacji i dbania o własne potrzeby.
Data:16 października 2024 roku
Godzina:10.00-14.00
Miejsce:CKiS-DK Oskard, Aleje 1 Maja 7a, Konin
Zgłoszenie:do 11 października 2024 roku
Koszt udziału: 200 złotych + 23% VAT
Uwaga! Szkolenie odbywa się stacjonarnie. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Szczegółowe informacje i zapisy:
https://www.ckis.konin.pl/nie-lubie-poniedzialkow-czyli-warsztaty-antywypaleniowe/
O prowadzącym:
Paweł Gębala – mieszkaniec Żabienka, dyrektor Domu Kultury w Strzelnie, szczęśliwy posiadacz akwarium i kilkudziesięciu rybek. Od kilkunastu już lat eksploruje sztuki sceniczne. Grał w teatrze, kabarecie, robił impro. Ukończył kilkanaście kursów: improwizacyjnych (głównie na podstawie amerykańskich technik improwizacyjnych, prowadzone przez warszawską Szkołę Impro), teatralnych (najdłuższy trwał 3 lata) oraz z dziedziny kultury (posiada certyfikat Międzynarodowego Konsultanta Kultury). Od blisko 3 lat eksploruje wykorzystanie improwizacji i gier jako narzędzi szkoleniowych w różnych dziedzinach (np. budowania zespołu, komunikacji czy radzenia sobie ze stresem). Od 2018 do 2022 roku był animatorem w programie Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne, a od 2023 jest mentorem w nowym programie Dom Kultury+ Partnerstwo lokalne. Od 2019 roku pracuje z różnymi grupami senioralnymi w ramach autorskiego kursu Rusz głową! W 2022 był trenerem w programie Konwersja Cyfrowa Domów Kultury. Robi wiele rzeczy na ostatnią chwilę i czasem się spóźnia, ale to go chyba nie wyklucza.