Wyniki wyszukiwania dla frazy: mistrzostwa Polski.

2021-10-18 15:35:02
Dwa dodatkowe zadania (jedno małe i drugie duże) prezydent Konina zaproponuje w grudniu radnym do realizacji w ramach Konińskiego Budżetu Obywatelskiego na 2022 rok. Piotr Korytkowski powołał się na paragraf 13 Regulaminu KBO.

Medalowe starty kolarzy na szosie i torze. Świetna forma Dawida Migasa

2021-09-23 08:05:34
Udane występy mają za sobą kolarze KLTC Konin. Zawodnicy z naszego miasta zdobywali medale zarówno na torze, jak i szosie, a szczególnie wysoką formą popisał się Dawid Migas, który z Pruszkowa wrócił z brązem, a z Prudnika ze złotem.

W tegorocznej edycji KBO oddano 8.190 głosów. Są nieoficjalne wyniki

2021-09-19 16:31:50
8.190 głosów zostało oddanych w tegorocznej edycji Konińskiego Budżetu Obywatelskiego. Aż 7.909 osób zagłosowało elektronicznie.

Udane starty na torze. KLTC z trzema medalami Młodzieżowych Mistrzostw Polski

2021-07-14 10:42:38
W Szczecinie rozegrano trzydniowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w kolarstwie torowym. Bardzo dobrze spisali się na nich zawodnicy KLTC Konin, którzy do domu wrócili z trzema krążkami, ocierając się jeszcze kilkakrotnie o podium.

Koninianie rywalizowali w Mistrzostwach Polski w kolarstwie szosowym. Dobry start Dawida Migasa

2021-06-20 11:02:48
W Chmielnie rozegrane zostały Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym w jeździe indywidualnej na czas. Najlepiej z trójki reprezentantów KLTC Konin zaprezentował się Dawid Migas, który znalazł się w pierwszej dziesiątce.

Kolejne medale KKSz-u podczas mistrzostw Polski. Żeńska drużyna ze złotem!

2021-06-09 09:07:41
Do drużynowego srebra juniorów zdobytego podczas krajowych mistrzostw w Chotomowie, młodzieżowcy KKSz-u Konin dorzucili cztery kolejne krążki. Po złoto sięgnęła żeńska drużyna!

Szabliści KKSz-u walczyli w mistrzostwach Polski juniorów. Męska drużyna ze srebrem

2021-06-06 10:58:16
W Chotomowie rozegrane zostały Indywidualne oraz Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w szabli. Reprezentanci KKSz-u zdołali wywalczyć jeden medal. Męska ekipa dotarła aż do finału, w którym uległa Victorowi Warszawa. To nie koniec zmagań, gdyż jeszcze dziś do rywalizacji staną zawodnicy U-23.

W Tarnowie Podgórnym walczyli w brazylijskim jiu-jitsu. Paweł Położyński ze srebrem

2021-06-02 10:33:18
Świetny występ podczas mistrzostw Polski w brazylijskim jiu-jitsu zaliczył zawodnik Copacabany, Paweł Położyński. Koninianin przegrał dopiero w finale no-gi, zdobywając srebrny medal. Dwa krążki z zawodów przywieźli również Shootersi z Turku.