Dyscyplina, nauka i integracja. Zakończył się obóz pierwszych klas mundurowych

Dziś ul. Kolejowa, niegdyś obóz pracy przymusowej. Upamiętniono wydarzenia z sierpnia 1943

Alarm, ewakuacja i pogadanka. Strażacy skontrolowali obóz harcerski

300 uczniów na koloniach i obozach. Gmina zadbała o wakacje dla najmłodszych

Wysoka wygrana Górnika z LKS-em Gołuchów. Trzy bramki Kalinowskiego w trzy minuty

2019-07-20 19:29:19
Sparingiem z czwartoligowym LKS-em Gołuchów zakończyli obóz dochodzeniowy piłkarze konińskiego Górnika. Biało-niebiescy wygrali 5:2 (1:1). Trzy bramki zdobył w końcówce rywalizacji Dawid Kalinowski.

Ci, którzy odeszli już nie wrócą. Górnik poszukuje i testuje nowych zawodników

2019-07-14 13:50:41
Dwudziestu zawodników znalazło się w szerokim składzie Górnika Konin na pierwszy wakacyjny sparing. Biało-niebiescy pokonali na własnym stadionie Jarotę Jarocin 2:0. W meczu wystąpiło wielu testowanych piłkarzy.

Exodus w Górniku Konin. Klub testuje też wielu nowych zawodników

2019-07-09 13:38:49
Zaledwie dziewięciu piłkarzy z kadry reprezentującej Górnika Konin w sezonie 2018/2019 pojawiło się na pierwszych zajęciach konińskiego drużyny po przerwie letniej.

Aleksander Dziewa dostrzeżony przez Mike’a Taylora. Wychowanek MKS MOS przed szansą na powołanie do kadry

„Konin należy do tych miast w Polsce, które naprawdę potrzebują zmiany” – mówi wicepremier Gowin

Filip Chajzer odwiedził podopiecznych Fundacji „Podaj dalej”. Na koloniach Małych Odkrywców