Pewna wygrana Sokoła. Trzy bramki w trzecim sparingu

2021-01-23 18:53:31
Patryk Barański
Napisz do autora

Po remisie i wysokiej porażce przyszedł czas na pewną wygraną. Sokół Kleczew w trzecim sparingu, kończącym obóz przygotowawczy w Trzemesznie, ograł 3:0 czwartoligową Pogoń Mogilno.

Rywal kleczewian to aktualnie ósma drużyna 4. ligi kujawsko-pomorskiej. Kończący obóz przygotowawczy zawodnicy Sokoła byli pierwszymi tegorocznymi rywalami Pogoni Mogilno.

Podopieczni Mariusza Bekasa wyszli na prowadzenie już w 15. minucie meczu. Piłkę na skrzydło dostał Chromiński, który podaniem prostopadłym w obręb pola karnego wypuścił Kacprzaka. Ten z kolei dokładnym podaniem obsłużył najlepszego strzelca drużyny, Łukasza Zagdańskiego, który wyprzedził obrońców i pokonał bramkarza Pogoni.

Na 2:0 w ostatniej minucie pierwszej połowy podwyższył Dominik Chromiński, który skorzystał z szybkiej kontry i doskonałego podania Zagdańskiego. Wynik spotkania w 52. minucie ustalił Emanuel Mikołajczyk, który wykończył bardzo efektowną drużynową akcję.

W kolejnym meczu kontrolnym Sokół ma zagrać z Victorią Września.