Wyniki wyszukiwania dla frazy: Mistrzostwa Polski.

Ułóż według:

Medalowe starty kolarzy na szosie i torze. Świetna forma Dawida Migasa

2021-09-23 08:05:34
Udane występy mają za sobą kolarze KLTC Konin. Zawodnicy z naszego miasta zdobywali medale zarówno na torze, jak i szosie, a szczególnie wysoką formą popisał się Dawid Migas, który z Pruszkowa wrócił z brązem, a z Prudnika ze złotem.

W tegorocznej edycji KBO oddano 8.190 głosów. Są nieoficjalne wyniki

2021-09-19 16:31:50
8.190 głosów zostało oddanych w tegorocznej edycji Konińskiego Budżetu Obywatelskiego. Aż 7.909 osób zagłosowało elektronicznie.

Udane starty na torze. KLTC z trzema medalami Młodzieżowych Mistrzostw Polski

2021-07-14 10:42:38
W Szczecinie rozegrano trzydniowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w kolarstwie torowym. Bardzo dobrze spisali się na nich zawodnicy KLTC Konin, którzy do domu wrócili z trzema krążkami, ocierając się jeszcze kilkakrotnie o podium.

Koninianie rywalizowali w Mistrzostwach Polski w kolarstwie szosowym. Dobry start Dawida Migasa

2021-06-20 11:02:48
W Chmielnie rozegrane zostały Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym w jeździe indywidualnej na czas. Najlepiej z trójki reprezentantów KLTC Konin zaprezentował się Dawid Migas, który znalazł się w pierwszej dziesiątce.

Kolejne medale KKSz-u podczas mistrzostw Polski. Żeńska drużyna ze złotem!

2021-06-09 09:07:41
Do drużynowego srebra juniorów zdobytego podczas krajowych mistrzostw w Chotomowie, młodzieżowcy KKSz-u Konin dorzucili cztery kolejne krążki. Po złoto sięgnęła żeńska drużyna!

Szabliści KKSz-u walczyli w mistrzostwach Polski juniorów. Męska drużyna ze srebrem

2021-06-06 10:58:16
W Chotomowie rozegrane zostały Indywidualne oraz Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w szabli. Reprezentanci KKSz-u zdołali wywalczyć jeden medal. Męska ekipa dotarła aż do finału, w którym uległa Victorowi Warszawa. To nie koniec zmagań, gdyż jeszcze dziś do rywalizacji staną zawodnicy U-23.

W Tarnowie Podgórnym walczyli w brazylijskim jiu-jitsu. Paweł Położyński ze srebrem

2021-06-02 10:33:18
Świetny występ podczas mistrzostw Polski w brazylijskim jiu-jitsu zaliczył zawodnik Copacabany, Paweł Położyński. Koninianin przegrał dopiero w finale no-gi, zdobywając srebrny medal. Dwa krążki z zawodów przywieźli również Shootersi z Turku.

KKSz o krok od medali w „drużynówkach”. Sylwia Matuszak z brązem w turnieju indywidualnym

2021-05-25 08:05:32
W weekend rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Seniorów w Szabli kobiet i mężczyzn. W Raszynie reprezentanci KKSz-u rywalizowali ze zmiennym szczęściem, a z medalem do domu wróciła jedynie Sylwia Matuszak. Pechowo potoczyły się starcia o trzecie miejsca w turniejach drużynowych.

Daria Walczykiewicz ze złotem Pucharu Polski. Była blisko wyciśnięcia rekordu życiowego

2021-03-23 09:11:11
W Będzinie odbyły się pierwsze w tym roku zawody łączone XI Pucharu Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Klasycznym oraz Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu Leżąc w sprzęcie. Złoty medal zdobyła koninianka, Daria Walczykiewicz, która osiągnęła wynik 75 kg.

Mateusz Goiński wicemistrzem Polski. W finale zabrakło błysku

2020-11-20 21:58:18
Zakończyły się już rozgrywane w Wałczu Mistrzostwa Polski Seniorów w Boksie. Świetny turniej ma za sobą pięściarz Zagłębia Konin Mateusz Goiński, który został wicemistrzem kraju, ulegając w finale koledze z reprezentacji, Bartoszowi Gołębiewskiemu.

Kobiety obroniły honor Konina. Dwa medale pięściarek Zagłębia

2020-10-20 20:35:11
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w boksie rozgrywane w Grudziądzu nie obfitowały w zdobycze medalowe konińskich sportowców. Nie oznacza to jednak, że zawody zakończyły się totalnym niepowodzeniem. Srebro zdobyła Wiktoria Kieliszkowska, a brąz Natalia Wojdak. Zawiedli panowie.

Kolarze KLTC bezkonkurencyjni. Drużyna mistrzem Polski Krajowego Zrzeszenia LZS

2020-10-19 20:33:45
Świetny występ w Mistrzostwach Polski Krajowego Zrzeszenia LZS zanotowali juniorzy młodsi Konińskiego Ludowego Towarzystwa Cyklistów, którzy szturmem przeszli przez starty drużynowe, zdobywając złoty medal.

Hit Ekstraligi dla Czarnych. Medyk gorszy o jedną bramkę

2020-09-06 13:58:00
Medyk Konin nie sprostał w hicie 6. kolejki kobiecej Ekstraligi Czarnym Sosnowiec. Piłkarki z naszego miasta uległy u siebie 1:2 (0:1) drużynie uważanej przez wielu za faworyta do zdobycia mistrzostwa Polski w sezonie 2020/2021.

„Nasze marzenie to powrót na tron”. Roman Jaszczak będzie prezesem Medyka przez kolejne cztery lata

2020-06-18 21:34:55
Członkowie Medyka Konin wybrali dziś klubowe władze na kolejne cztery lata. Zgodnie z oczekiwaniami na funkcji prezesa pozostanie Roman Jaszczak. W składzie nowego zarządu znaleźli się jeszcze: Jerzy Siuda (wiceprezes) i Agnieszka Skucińska.

Wymarzone miejsce pięściarek i pięściarzy Copacabany. Przeprowadzili się do budynku III LO

2020-05-29 11:20:56
Copacabana na dobre wyprowadziła się z obiektu sportowego w konińskim Kurowie. Jak już wcześniej informowaliśmy, treningi sekcji brazylijskiego ju-jitsu są od dłuższego czasu w salce nad byłym „Pewexem” na piątym osiedlu. Teraz nowe miejsce do szlifowania swej formy mają też pięściarki i pięściarze z Copacabany.

Pajor przedłuża kontrakt z VfL Wolfsburg. Nowa umowa obowiązuje do 2023 roku

2020-04-24 15:05:17
Ewa Pajor przedłużyła o rok kontrakt z VfL Wolfsburg. Dotychczasowa umowa wychowanki konińskiego Medyka z mistrzem Niemiec miała się zakończyć w 2022 roku.