Wyniki wyszukiwania dla frazy: Koło.

Ułóż według:
...
Kolejne osoby otrzymały pomoc. Za pieniądze zebrane na balu

Bieg na bulwarze, mecze piłkarskie i walki Shootersów w Jarocinie. Przed nami sportowa Wielka Sobota

2019-04-18 21:16:53
Przed nami świąteczny sportowy weekend. Wszystkie wydarzenia będą w Wielką Sobotę.

Przedświąteczna kampania na konińskim bazarze. Poseł Bartosik częstuje babkami

Dzisiaj wieczorem wróci ruch na wschodniej nitce Trasy Bursztynowej

2019-04-15 17:47:24
– Dzisiaj (15 kwietnia) w godzinach wieczornych zostanie przywrócony ruch na wschodniej nitce Trasy Bursztynowej – poinformował na Facebooku Piotr Korytkowski, prezydent Konina. Decyzję dopuszczającą do eksploatacji wydał prof. Arkadiusz Madaj z Politechniki Poznańskiej, który nadzoruje stan przeprawy. – Powyższe dopuszczenie obowiązuje do 30 czerwca 2019, tj. do czasu opracowania końcowej ekspertyzy estakad – czytamy w uzasadnieniu decyzji.

Wypadek w Zieleniu. Zderzyły się dwa samochody

Gala MMA, ostatni mecz Startu w sezonie i najważniejsza potyczka Medyka w rundzie

2019-04-12 13:24:14
Zapraszamy na wydarzenia sportowego weekendu w mieście i w regionie.

Mieszkańcy spędzili Wielkanoc u Zofii Urbanowskiej. Były baby, żur, biała kiełbasa i faszerowane jajka

Grali do trzydziestej minuty, później dominowali goście. Wysoka porażka Górnika z Bałtykiem

2019-04-06 17:55:38
Dobre pierwsze pół godziny pierwszej połowy i słaba dalsza część meczu. Górnik Konin przegrał dziś wysoko u siebie z Bałtykiem Gdynia. Piłkarze z Trójmiasta zwyciężyli biało-niebieskich 4:1 (1:1).

Drzwi Otwarte w „drugim”. Licealiści chwalą się osiągnięciami

Sportowy weekend. Dwa turnieje siatkarskie, Ju-Jitsu Grappling i piłka nożna

2019-04-05 12:22:31
Sportowy weekend zaczynamy od emocji siatkarskich. W naszym regionie będą dwa ćwierćfinałowe turnieje o II ligę. Oba rozpoczną się dziś (piątek). O 18.00 w hali sportowej przy ul. Parkowej w Turku Piątka Turek zagra z UKS MKS MDK Warszawa. O tej samej porze rozpocznie się turniej w hali sportowej w Rzgowie.

Konin chce być miastem nowej prędkości. Podpisali historyczne porozumienie

2019-04-03 14:24:30
Dzisiaj w Koninie kilkadziesiąt osób podpisało wyjątkowe porozumienie. Zadeklarowało w nim, że chce współpracować na rzecz sprawiedliwej transformacji energetycznej Wielkopolski Wschodniej. – Konin chce być miastem nowej prędkości. I będzie nadawał tę prędkość całemu regionowi – mówił Piotr Korytkowski, prezydent Konina podczas specjalnej konferencji.

Dziś pucharowe półfinały. Trzecioligowcy zagrają z drużynami z ligi międzyokręgowej

2019-04-03 07:13:43
W Słupcy i w Wilczynie będą dziś półfinały Pucharu Polski na szczeblu Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. SKP zmierzy się z Sokołem Kleczew, a Wilki podejmą Górnika Konin.

Trzecioligowcy bez punktów. Górnik stracił trzy gole w cztery minuty. Sokół przegrał przez rzuty rożne

„Zależy mi na tym, żeby reprezentować ludzi.” Liroy mówił dlaczego kandyduje z Wielkopolski