Shootersss

Sport

Zremisowali we własnej hali

2017-01-08 20:35:28

Piłkarze Konińskiego Klubu Futsalu Automobile Torino Konin zremisowali dziś we własnej hali z UKS Orlik Mosina 2:2 (1:1).

Na początku spotkania oglądaliśmy wyrównaną grę. Zespoły badały się przez ponad dziesięć minut. W tym czasie brakowało nie tylko goli, ale też i strzałów. Po dziesięciu minutach rywalizacji inicjatywę przejęli podopieczni trenera Arkadiusza Hofmana. Skutkowało to ładnym golem Krystiana Andrzejczaka z 13. minuty. Goście wyrównali po pięciu minutach, po tym jak piłkę w konińskiej siatce po rzucie wolnym umieścił Maurycy Dera.

Koninianie weszli wyśmienicie w drugą połowę. Już w 22. minucie na 2:1 podwyższył Marcin Balalja. Cztery minuty później Orlik wywalczył kolejny rzut wolny w okolicach linii pola karnego. I tym razem złe ustawienie konińskich obrońców skutkowało stratą gola. Na listę strzelców wpisał się Mateusz Michałowski. Do końcowej syreny obie drużyny były kilkakrotnie bliskie przechylenia szali zwycięstwa na swoją korzyść. Więcej goli jednak już nie padło.

Za tydzień zawodnicy KKF Automobile Torino wyjadą do Leszna na mecz z liderem – tamtejszą drużyną Malepszy Futsal. W Koninie podopiecznych trenera Arkadiusza Hofmanna zobaczymy w sobotę, 21 stycznia. W hali „Rondo” KKF mierzyć się będzie o godz. 18.00 z City Zen Poznań.