Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
EGSD

Aktualności

Koncert HATI

2017-02-16 16:48:29
Koncert HATI

Muzyka rytualno-medytacyjna i improwizowana - tak rozpocznie się nowy cykl koncertów w Galerii CKiS Wieży Ciśnień. Na marzec i kwiecień zaplanowano kilka interesujących dźwiękowych propozycji. Na początek, w piątek 3 marca, o godz. 19.00 wystąpi HATI.

HATI to duet muzyczny (Rafał Iwański i Rafał Kołacki) bazujący na brzmieniu instrumentów akustycznych, etnicznych i obiektów z recyklingu. Na koncercie akustycznym zostanie zaprezentowany materiał nazywany – rytuały dźwięku i rytmu. Jak zwraca uwagę Rafał Iwański: „sensem naszej muzyki jest granie jej na koncertach.”

Od 2003 r. grupa zagrała kilkaset koncertów w Polsce, Niemczech, USA, Hiszpanii, Belgii, Holandii, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Francji, Danii, Węgrzech i na Litwie. Muzycy pojawili się też na wielu ważnych festiwalach muzyki współczesnej i sztuki audiowizualnej.

Po koncercie o godz. 20.30 zapraszamy na projekcję filmu z 2015 r. „Heart Beat Ear Drum – a film about Z’EV” w reżyserii nowojorskiej artystki i twórczyni filmów Ellen Zweig.

fot. Krzysztof Szukalski

Olga Boksa

Podziel się

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:
Sonda

Czy rozpocząłeś już prace na działce, w ogródku lub na balkonie?
Tak
Nie
Dopiero kupuję nasiona i sadzonki
Nie mam na to czasu
Jest jeszcze za wcześnie
Mam już wszystko uporządkowane
)

Jesteśmy na: