Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
gok brzeźno

Aktualności

Do białego rana będą grali w szkole

2017-02-17 07:00:00

Dziś w nocy uczniowie i absolwenci III Liceum Ogólnokształcącego w Koninie wezmą udział w maratonie gier. Nie zabraknie sportowej rywalizacji, kart, klocków czy zagadek logicznych.

Uczestnicy Szkolnego Nocnego Maratonu Gier spotkają się o 19.00 w holu III LO. Przyniosą ulubione gry planszowe, komputerowe, karty oraz piłki do siatkówki i futsalu. – Gry planszowe, karciane i logiczne oraz gry komputerowe, wyświetlane na dużym ekranie to atrakcje maratonu gier. Spragnieni sportowej rywalizacji rozgrywają mecze w siatkówkę oraz piłkę nożną w sali gimnastycznej pod czujnym okiem nauczyciela. Zajęcia potrwają do godziny 23.30 – wyjaśniała Zofia Mac z III LO.

Maraton potrwa całą noc. Konkurujący uczą się czegoś nowego, świetnie się bawią i rozwijają swoje zainteresowania. Zabawa integracyjna wszystkich uczestników uczniów III LO oraz absolwentów – trwa do białego rana – poinformowała Zofia Mac.

Izabela Gorzelańczyk-Nowak

Podziel się

Komentarze

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:
Sonda

Czy planujesz bawić się na balach w czasie karnawału?
Tak
Nie
Jeszcze nie wiem jak spędzę karnawał
Zamierzam przynajmniej raz wyjść na zabawę karnawałową
Zawsze w karnawale idę na bal
Nie świętuję tego czasu
)

Jesteśmy na: