Jobs First

Grad goli w meczu Olimpii

2018-07-14 22:00:11

Olimpia Koło rozegrała w Topólce mecz kontrolny z Kujawianką Izbicą Kujawską. W trzech trzydziestominutowych tercjach padło aż osiem goli, ale żaden z zespołów nie przeważył szali zwycięstwa na swoją korzyść – padł remis 4:4.

Dwie bramki dla kolan zdobył Norbert Groblewski, a po jednej Sebastian Kazimierski oraz zawodnik testowany. Mecz został rozegrany w trzech tercjach dlatego, aby trener Tomasz Mikusik mógł sprawdzić jak najwięcej zawodników. Szkoleniowiec Olimpii podsumował spotkanie dla klubowej strony internetowej: - Dzisiejszy mecz kontrolny potraktowałem poglądowo. Zagraliśmy 3 x 35 minut, gdzie miałem okazję sprawdzić obecnych wszystkich zawodników. Kadra jest bardzo szeroka i należy dokonać niestety selekcji. Nie było dzisiaj składu wyjściowego, z podziałem na pierwszą, drugą czy trzecią drużynę. Składy były wymieszane. Jest ogromny materiał do analizy i przemyśleń do dalszej pracy i podejmowania decyzji - podsumował trener Mikusik.

Skład MKS Olimpii Koło:
I tercja: Bartosz Kordylewski - Wiktor Małecki - Mikołaj Czajka, Dawid Wiśniewski, Miłosz Powietrzyński - Paweł Powietrzyński, Michał Rutkowski, Szymon Bartosik, zawodnik testowany, Bartosz Fret, zawodnik testowany
II tercja: Bartosz Kordylewski - Piotr Rutkowski, Dawid Wiśniewski, Mikołaj Czajka, Kacper Cieślak, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Paweł Powietrzyński, zawodnik testowany, zawodnik testowany
III tercja: zawodnik testowany - Konrad Cieślak, Jakub Jaroński, Klaudiusz Szurgot, Sebastian Kazimierski, zawodnik testowany, Dawid Nowak, Norbert Groblewski, Adam Kozajda, zawodnik testowany, Kacper Kubicki