Referat ds. Wykroczeń Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Koninie prowadzi czynności wyjaśniające w sprawie niezachowania należytej ostrożności na drodze publicznej.
Do zdarzenia doszło 25 marca o godzinie 13:40 w Koninie, na odcinku drogi pomiędzy skrzyżowaniem ulic Spółdzielców i Kolbego, a Spółdzielców a wjazdem na parking sklepu Kaufland. W zdarzeniu brały udział pojazdy marki Audi A3 oraz Peugeot 607.
– W związku z prowadzonym postępowaniem poszukujemy świadków oraz osób, które mogą posiadać nagrania z kamer samochodowych przedstawiające przebieg zdarzenia. Nagrania można przesyłać anonimowo na adres e-mail: dyżurny.konin@policja.gov.pl, podając w treści, że dotyczą sprawy RSOW 531/25 lub też skontaktować się z policjantem prowadzącym sprawę pod nr tel. 477752484. Dziękujemy za pomoc – apelują policjanci.
na