Ułóż według:
...

Jak kibicowaliśmy naszym? Odwiedziliśmy Ślesin i Kleczew

2021-06-14 21:15:23
Biało-czerwono zrobiło się dzisiaj przy plaży w Ślesinie, gdzie w strefie kibica mieszkańcy dopingowali polską reprezentację. Niestety, przegrała ona z drużyną Słowacji 1:2. Odwiedziliśmy również kleczewską „Maltę”. Tutaj wielu fanów piłki nożnej najmocniej wspierało Jana Bednarka, który pochodzi z tej miejscowości.

,,Garmin Iron Triathlon Ślesin 2021” z rekordową liczbą zawodników!

2021-06-13 14:39:40
W Ślesinie od rana trwają prestiżowe zawody w pływaniu, jeździe na rowerze i bieganiu. W tym roku zawodnicy po raz pierwszy mieli do wyboru aż trzy dystanse:1/2 IM, 1/4 IM oraz 1/8 IM. To największa impreza sportowo-promocyjna w gminie. Organizatorem jest Labosport oraz Urząd Miasta i Gminy Ślesin.

I wystartowały zawody Garmin Iron Triathlon w Ślesinie

2021-06-13 09:53:13
– Wszystkim zawodnikom życzę powodzenia – mówił na starcie burmistrz Mariusz Zaborowski. Wśród uczestników są tacy, którzy rywalizują tutaj już po raz kolejny, ale nie brakuje debiutantów, jak chociażby Katarzyna Synder-Tamborska z Łodzi. Rywalizuje na dystansie 1/8.

Szachiści świętowali XXIX Dni Leszna. Dwóch zawodników z Konina na podium

2021-06-01 08:37:06
W ramach XXIX Dni Leszna rozegrany został cieszący się dużą popularnością turniej szachowy. Nie zabrakło zawodników z naszego regionu, którzy w dwóch trzecich zajęli podium zawodów. O krok od zwycięstwa był Janek Klimkowski.