Ułóż według:
...

Wilki nie dały szans outsiderowi. Wygrana bez straty seta

2019-12-02 20:20:42
Bez większych problemów siatkarze Wilków Wilczyn rozprawili się z „czerwoną latarnią” pierwszej grupy drugiej ligi – SMS-em Police. Podopieczni trenera Tomasza Robaka nie stracili w tym pojedynku ani jednego seta, a po wygranej awansowali na pozycję wicelidera.

Wilki Wilczyn pokonały Noteć Czarnków. Są cały czas trzeci w drugoligowej tabeli

2019-11-25 18:13:30
Piąta wygrana w sezonie drugoligowych siatkarzy Wilków Wilczyn. Zawodnicy z naszego powiatu pokonali na wyjeździe 3:1 Noteć Czarnków.

Wilki teoretycznie nie były słabsze, ale spotkał je najwyższy wymiar kary

2019-11-16 21:56:13
Niezwykle wyrównane dwa pierwsze sety i nieco słabsza trzecia partia w wykonaniu wilczyńskich Wilków. Wynik jednak – pozostawiający wiele do życzenia. Nasi siatkarscy drugoligowcy przegrali dziś u siebie ze Stoczniowcem Gdańsk 0:3.

Złe dobrego początki w Wilczynie. Wilki wygrywają znów we własnej hali

2019-11-10 21:38:59
Wilki Wilczyn pokonały we własnej hali rezerwy gdańskiego Trefla. Siatkarze z Trójmiasta byli lepsi tylko w jednym secie.

Pięć setów w Wilczynie. Siatkarze Wilków lepsi od Orła Międzyrzecz

2019-10-27 19:02:27
To były prawdziwe siatkarskie emocje w Wilczynie. Drugoligowe Wilki po wyrównanym boju pokonały w pięciu setach Orła Międzyrzecz.

Śmiertelny wypadek w gminie Wilczyn. Na miejscu zginęła 42-letnia kobieta

2019-10-24 23:42:12
Do śmiertelnego wypadku doszło dzisiaj po godzinie 18.05 w Zygmuntowie, w gminie Wilczyn. Pod kołami samochodu zginęła 42-letnia mieszkanka tejże gminy.

Emocje w Wilczynie, jednostronny mecz w Dobrowie. Polonus i SKP w finale strefowego pucharu Polski

2019-10-23 19:47:22
Za nami półfinały strefowego pucharu Polski. Polonus Kazimierz Biskupi pokonał Wilki Wilczyn, a SKP Słupca nie dała szans Warcie Eremicie Dobrów.

Frekwencja z godziny 17.00. Konin w czołówce, ale lepiej jest w Gnieźnie i Powidzu

2019-10-13 18:58:52
Tym razem podajemy frekwencję z godziny 17.00 w wyborach parlamentarnych w naszym okręgu wyborczym. Wyniosła ona 44,13 proc. W Koninie natomiast 47,73 proc. Wyższa była gminie Powidz (50,59 proc.) i w Gnieźnie – 49,86.

Niespełna godzinny koncert Wilków Wilczyn. Stal Grudziądz bez szans

2019-10-13 14:30:18
Niecałą godzinę potrzebowały wilczyńskie Wilki, aby pokonać kolejnego rywala w nowym sezonie drugiej ligi. Podopieczni trenera Tomasza Robaka wygrali bez straty seta ze Stalą Grudziądz.

Jaka była frekwencja w wyborach o godzinie 12.00 w Koninie, Kole, Słupcy i Turku?