Stary Browar od 27.01.2020

Wyniki wyszukiwania dla frazy: Wilczyn.

Ułóż według:
...

Wygrana i porażka Wilków Wilczyn w Gdańsku. To wystarczyło, aby być w play-offach

2020-01-26 19:47:02
To był gdański weekend w wykonaniu Wilków Wilczyn. Drugoligowi siatkarze z naszego powiatu rozegrali tam dwa mecze w ciągu dwóch dni. Najpierw pokonali rezerwy Trefla Gdańsk (3:1), a później przegrali z gdańskim Stoczniowcem (1:3). Jedno zwycięstwo wystarczyło Wilkom aby awansować do fazy play-off.

Olimpia Koło wraca dziś do treningów. Zimą drużynę czeka sześć sparingów

2020-01-07 16:23:59
Kolejny piłkarski zespół z naszego regionu ogłosił listę swych zimowych sparingpartnerów. Mowa o czwartoligowej Olimpii Koło, która zaplanowała sześć towarzyskich potyczek.

Pogoń Wilków i rozstrzygnięcie losów pojedynku w piątym secie. Za nami siatkarskie derby regionu

2019-12-15 15:40:31
Po raz drugi w sezonie Wilki Wilczyn pokonały SPS Konspol Słupca. W drugoligowych siatkarskich derbach regionu wilczynianie przegrywali już 0:2, odrobili straty i postawili kropkę nad i w tie-breaku.

Siatkarscy drugoligowcy z naszego powiatu staną naprzeciw siebie. W sobotę – pojedynek Wilków Wilczyn z SPS-em Słupca

2019-12-12 23:07:53
Przed nami drugoligowe, siatkarskie derby regionu. Wilki Wilczyn zagrają we własnej hali z SPS-em Konspol Słupca.

Wilki nie dały szans outsiderowi. Wygrana bez straty seta

2019-12-02 20:20:42
Bez większych problemów siatkarze Wilków Wilczyn rozprawili się z „czerwoną latarnią” pierwszej grupy drugiej ligi – SMS-em Police. Podopieczni trenera Tomasza Robaka nie stracili w tym pojedynku ani jednego seta, a po wygranej awansowali na pozycję wicelidera.

Wilki Wilczyn pokonały Noteć Czarnków. Są cały czas trzeci w drugoligowej tabeli

2019-11-25 18:13:30
Piąta wygrana w sezonie drugoligowych siatkarzy Wilków Wilczyn. Zawodnicy z naszego powiatu pokonali na wyjeździe 3:1 Noteć Czarnków.

Wilki teoretycznie nie były słabsze, ale spotkał je najwyższy wymiar kary

2019-11-16 21:56:13
Niezwykle wyrównane dwa pierwsze sety i nieco słabsza trzecia partia w wykonaniu wilczyńskich Wilków. Wynik jednak – pozostawiający wiele do życzenia. Nasi siatkarscy drugoligowcy przegrali dziś u siebie ze Stoczniowcem Gdańsk 0:3.

Złe dobrego początki w Wilczynie. Wilki wygrywają znów we własnej hali

2019-11-10 21:38:59
Wilki Wilczyn pokonały we własnej hali rezerwy gdańskiego Trefla. Siatkarze z Trójmiasta byli lepsi tylko w jednym secie.

Pięć setów w Wilczynie. Siatkarze Wilków lepsi od Orła Międzyrzecz

2019-10-27 19:02:27
To były prawdziwe siatkarskie emocje w Wilczynie. Drugoligowe Wilki po wyrównanym boju pokonały w pięciu setach Orła Międzyrzecz.