Shootersss

Praca

MAGAZYNIER

MAGAZYNIER
2023-03-09 15:46:35

W związku z dynamicznym rozwojem firma Kupiec Sp. z o.o.

Poszukuje do pracy osób na stanowisko:

MAGAZYNIER

Lokalizacja: Paprotnia

Opis stanowiska:

Obsługa magazynu towarów.

Kompletowanie zamówień klientów.

Przyjmowanie i wydawanie towaru.

Obsługa wózka widłowego – warunek konieczny.

Uczestnictwo w inwentaryzacji oraz innych pracach magazynowych.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy magazynowej.

Wykształcenie średnie.

Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym.

Umiejętność pracy w zespole.

Sumienność i dokładność.

Oferujemy:

Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na polskim rynku.

Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesyłania CV ze szczegółowym opisem zakresu odpowiedzialności w ciągu 7 dni od daty ukazania się ogłoszenia na adres: Rekrutacja_logistyka@kupiec.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla procesu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z utawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekt jedn.: Dz.U. Z 2002 r. Nr 101, poz.926 z póź. zm.)”.

Zobacz pracę w dziale ogłoszeń >