YOCHI

Wyszukaj ogłoszenia

Dodano: 2021-01-18

Pieczarki - pewna praca w Niemczech

Kategoria: PRACA
Imię: HR Navigator
Lokalizacja: Legionowo
Telefon: +48571322116
E-mail: praca@hrnavigator.com.pl
Opis:
Miejscowość : Venlo
Opis stanowiska:
-praca polega na zbieraniu pieczarek, które rosną na regałach, na hali produkcyjnej,
-pakowanie do pudełek po 500g bądź czarnych skrzynek,
-Praca na wysokości 4 metrów,
-Nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego
-Najkrótszy okres kontraktu to 6 miesięcy.
Wymagania:
-Dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
-Dobra kondycja fizyczna,
-Umiejętność pracy w zespole,
-Sumienność, dokładność, chęć do pracy,
-Mile widziane doświadczenie przy zbieraniu pieczarek, truskawek itp., filetowaniu ryb itp. – praca wymaga zręczności.
Oferujemy:
-podstawowa stawka 10,66 euro brutto/h (ok. 1000 - po odliczeniu kosztów zakwaterowania),
-zakwaterowanie 5,60 euro dziennie,
-praca 5 dni w tygodniu ( 45-55 h tygodniowo, 2 dni wolne w tygodniu)
-rozpoczęcie pracy między 6:00 a 7:00 ,
-wynagrodzenie płatne do 10 dnia każdego miesiąca,
-Bonus za wyrobienie normy powyżej 25 kg
Kontakt mail : rekrutacja@hrnavigator.com.pl
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego :
+48 515 909 950,
+48 571 322 118,
+48 571 322 116,
+48 572 505 720,
+48 515 909 954
Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850