Browar od 4 stycznia 24

Wyszukaj ogłoszenia

Dodano: 2020-11-18

Magazynier - praca w sortowni DPD w Niemczech

Kategoria: PRACA
Imię: HR Navigator
Lokalizacja: Kraków
Telefon: +48571322116
E-mail: praca@hrnavigator.com.pl
HR Navigator poszukuje pracowników do pracy w sortowni kurierskiej firmy DPD w Niemczech!
Magazynier - Pracownik Fizyczny
Szukasz bezpiecznej, legalnej oraz dobrze płatnej pracy w Niemczech? Praca w firmie przesyłkowej DPD to wybór dla Ciebie!
Lokalizacja: Turyngia, Niemcy
-bez znajomości języka niemieckiego!
-bez wcześniejszego doświadczenia!
-zapewnione bezpłatne zakwaterowanie!
Opis stanowiska pracy:
•załadunek i rozładunek przesyłek kurierskich,
•skanowanie paczek kurierskich,
•bezpieczne składowanie i zabezpieczanie ładunków
•ostrożność i zapobieganie uszkodzeniu przesyłek.
Wymagania pracodawcy:
•dobra kondycja fizyczna,
•umiejętność przystosowania się do szybkiego tempa pracy,
•dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
•umiejętność pracy w zespole,
•od pracowników oczekujemy zaangażowania,
•własny samochód - będzie dodatkowym atutem.
Oferta i wynagrodzenie:
•umowa o pracę tymczasową,
•zmiana ranna i popołudniowa,
•legalne zatrudnienie na terenie Niemiec,
•druk A1 oraz karta EKUZ,
•wynagrodzenie netto: 1150 - 1500€ /miesiąc,
•zmiany ranne i popołudniowe odbywają się w godzinach:
(05:15 – 09:00, 15:00 – 18:15),
•możliwość nadgodzin,
•opieka polskiego koordynatora na terenie Niemiec,
•zagwarantowane przez firmę bezpłatne zakwaterowanie,
Kontakt z działem rekrutacji:
mail: rekrutacja@hrnavigator.com.pl
Kontakt telefoniczny:
•+48 515 909 950
•+48 515 909 954
•+48 572 505 720
•+48 571 322 116
•+48 571 322 118
•+48 12 352 29 22
Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.